Make Up Store club-night

I went to Make Up Store club-night where they presented Tribe collection. Also MyBody and MySmuuti offered delicious food additives and PR hairsalon shared tips for hair care. Quite a few of the product caught my eye and you can see my favorites from the photos as well also they have wide range of nailpolishes and lipsticks, love it! It was lovely to see and talk with several Estonian bloggers who were there as well. 
Käisin ühel Make Up Store klubiõhtul, kus esitleti Tribe kollektsiooni. Lisaks olid seekord esindatud ka MyBody ja MySmuuti maitsvate toidulisanditega ning PR juuksurisalong nippidega juuste hoolduseks. Nii mõnigi toode jäi silma, lisaks laiale küünelakkide ning huulepulkade valikule, olid minu lemmikuks piltidel nähtavad kirjud potsikud, tõesti kenad! Lisaks oli kohal nii mitmeid teisi blogijaid, kellega sai veidi juttu aetud.

Have you ever tried Make Up Store cosmetics? What´s your favorite product?
Kas olete proovinud mõnda Make Up Store´i toodet, kuidas rahul olete? Milline on teie lemmik toode?
Share:

2 Comments

  1. 11/05/2014 / 07:10

    Minu lemmik make up store lauvärv on sarnane sellele, mis ise pildile püüdsid.. aga punase, roosa ja valge tooniga. Ülimalt ilusad on need "segavärvilised" ikka 😀

    Näitasin oma blogis ka 🙂 http://www.cosmeticspower.blogspot.com

  2. 11/05/2014 / 07:13

    Jaa, nägin seda ka ning see oli tõesti imeilus! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.