Bellapierre

Neljapäeval oli kokku lepitud konsultatsioon Bellapierre esinduses. Seal tutvustati mulle täpsemalt nende tooteid, aidati välja valida just minule sobilikud toonid-tooted ning tehti ka kerge meik, kuna õhtul oli minek naistemaailm.ee üritusele.
Seekord midagi kaasa ei ostnud, kuid nii mõnigi jäi silma ja ootab oma aega. Kindlasti plaanin soetada nende imelise piili, mõne ilusa pigmendi või suitsusilma komplekti, mille toonid lummasid. Minu eelmise-korra ostudest näete postitust siin.
Kõige meeldivam on see, et Bellapierre Cosmetics tooted on niivõrd puhtad ja looduslikud, lausa 100% naturaalsetest minreaalides, lausa tunda, et need tooted teevad nahale pai.
Bellapierre´s on alati väga vastutulelikud inimesed ning soovitan julgelt kõigil sinna piiluma minna, nende kontor asub Tallinn Bussijaama vastas, Odra 16 ja on avatud E-R 10:00-17:00.
Thursday I had consultation with Bellapierre Cosmetics. They introduced me more of their products, helped me to choose the right products and made me a make-up also, because in the evening was a  naistemaailm.ee event.

This time I didn´t bought anything, but caught the eye of many things and they are waiting for me. My previous purchases You can see here.

The most attractive is that Bellapierre Cosmetics products are so pure and natural, with 100% natural mineral, they really makes good for Your skin.

Kas olete kuulnud Bellapierre toodetest? Milliseid tooteid sooviksite kõige enam proovida?

Have You heard about Bellapierre Cosmetics? What kind of products You would like to try out?

Share:

2 Comments

  1. 01/09/2013 / 05:10

    Oi, kui hea sa välja näed!

  2. 01/09/2013 / 05:55

    Oi, ma tänan-tänan, eks meik mõjub! 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.