YU magazine

 I would like to introduce you a whole new project called YU, where I´m included as well! It´s online magazine and web site for young people. YU helps to make yourself visibile and gives something new and interesting for all of us! We will give online magazine out every month and you can already check first two issues HERE and HERE.
Tahtsin ka teile tutvustada uut projekti YU, millesse ka mina kaasatud olen. Tegemist on noortele suunatud online ajakirja ja veebikeskkonnaga. YU aitab teha noortel end nähtavaks ning jagab kõike uut ning huvitavat! Iga kuu hakkame välja andma online ajakirja, esimesed kaks numbrit on juba ilmunud ning saate neid lehitseda SIIN ja SIIN.

 Right now we have few of us and we write, think and try to make all of our dreams come true. Marlen, who is an make-up artist and Kristiin, who is a photographer, they started this whole project. Also, beside me, we have Liisa, who´s main area is fashion and Delis and Teele who are also Estonian bloggers and you should definitely check their blogs out!

Hetkel on projekti vedajateks kuus noort, kellel see idee pani südame kiiremini põksuma. Kirjutame, mõtleme ja teostame enda ning teiste ideid ja püüame pakkuda midagi uut ning huvitavat just noortele. Projekti algatajateks oli 
Marlén, kes on meigikunstnik ja Kristiin, kes on fotograaf. Lisaks on tegevuses ka Liisa, kes tegeleb moe teemadega ja Delis ning Teele, kes on tegevad samuti blogimaastikul ja vast olete neist juba ka kuulnud, kui mitte, siis kindlasti piiluge nende blogisid, mis on nimedele lingitud.

Lisaks toimuvad meil väga põnevad loosimised jms! Hiljuti otsisime endale uut kaanestaari ning hetkel käib hobitiimi otsing! Vaata lähemalt meie Facebooki lehelt!

Lisaks otsime hoogsalt inimesi, kes tahaksid meiega koostööd teha. Seega, kui sulle meeldib kirjutada, pildistada, meisterdada, filmida või midagi muud loomingulist teha, anna meile sellest läbi facebooki teada!

Võite julgelt jagada enda ideid ning ole kõigi uudistega kursis läbi YU blogi, facebooki, twitteri või instagrami!

Share:

6 Comments

  1. 23/04/2014 / 04:21

    Väga, väga, väga lahe projekt! Edu ja jõudu! 🙂

  2. 23/04/2014 / 06:43

    Väga lahe!! Eestil oli puudus just sellisest tiimitööga blogist. Tõesti äge, mina jään ootama, mis head pakute lugeda. 🙂

  3. 24/04/2014 / 06:35

    Suur aitäh toetuse eest ning eks anname endast parima! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.