www.everything5pounds.com shoe haul!

Need odavad interneti-poed on nagu needus, nii kui pilgu peale viskad, tahaks midagi. Nii läks ka seekord kui sõbranna www.everything5pounds.com lehelt tellima hakkas ja mina korra silmadega kauba üle vaatasin. Õnneks aga pole midagi kahelda, sest kõik kingad on super ilusad. Ülevaadet minu eelmise tellimuse kohta näete SIIT
These cheap internetshops are like a curse, when You throw a look You always want something. This time I ordered some pair of shoes again from www.everything5pounds.com. You can see my last order HERE
Kõrged kingad lipsuga – Küll ma kahtlesin ja mõtlesin nende tellimisel, kuid nüüd olen super õnnelik selle ostu üle. Väga efektsed, omamoodi ja ilusad kingad! Katsetasin nad ühel õhtul juba ka järgi ning nad väga mugavad ja tänu platvormile ei võta kõnnakut krammigi kõikuma. Lisaboonuseks on muidugi see imepehme materjal, mis jalgu silitab (kuid märga ja kive kardab!) ning erkroosa värv!

Bow ankle Strap Velour shoes Oh how I hesitated and thought about ordering them, but now I’m super happy. They are very spectacular and beautiful shoes! One evening I already tested them and thanks to the platform they are extremely comfortable. An added bonus is, of course, it soft material that pampers your feet (but are afraid of water and stones!) and the bright pink color!

Narmastega rihmikud – Selle ostu üle olen kõige rohkem imestunud, kuna tegelikult mul neid vaja ei ole ning minu lühikese kasvu juures on selline massiivne kaunistus pahkluul vaid miinuseks. Küll aga meeldivad mulle neetidest detailid ning väike kiilkonts. See ost oleks võinud vabalt ka tegemata jääda, kuid kui nad juba olemas on ja jalga sobivad, siis ka ära kannan.

Studded & Fringed Cuff sandalsI´m quite surprised that I ordered these, because I really don´t need them and as I´m short it´s quite risky to wear shoes with massive ankle-detail. However, I love the details and the little heel. This purchase could also be freely skip, but if they already exist in my shelf I will wear them.

Kõrged sinised kontsad – Olen selliseid juba (küll beežis toonis) tükk aega tahtnud, kuna nad on mugavad, ilusad ja väga sobivad mitme riietuse juurde. Kahjuks aga on antud sinised iludused mulle veidi väikesed, kuna nad on kitsamad 39. Kuna sellelt lehelt olen juba mitmeid kordi tellinud ja kordagi pole jalanõu suurus mööda läinud, siis isegi ei mõelnud suurema suuruse peale.

Detachable strap faux leather shoesI’ve wanted these for a long time (actually in nude-tone, but this blue is super nice aswell), because they are comfortable, beautiful, and very suitable with different outfits. Unfortunately they don´t fit me, because they feel like tight and small 39.

Neetide ja kiilkontsaga rihmikud – Nende beežide rihmikutega olen samuti väga rahul . Tänu värvile ja lihtsusele sobivad pea kõigega ning samas on kõrge kiilkonts väga mugav. 
Studded T-Bar Wedge sandals – Also, I´m very happy with these nude sandals. Thanks to the color it´s very simple to mis these with outfit and this wedge heel is very comfortable.

Millised kingad olid Sinu lemmikud? Kas oskad häid Interneti-poode soovitada?
Which pair of shoes were Your favorite? Can You recommend any good Internet-shop?
Share:

12 Comments

 1. 24/08/2013 / 05:35

  Oiiii need roosad kingad on IMEILUSAD, tahaks kohe ära nihverdada need 😀 Ma pole ka veel everything5pounds kingades pidanud pettuma ja wow need sinu roosad papud on ikka imelised!

  http://www.zerxzastyle.blogspot.com

 2. 24/08/2013 / 05:37

  Mulle ka väga-väga meeldivad! 🙂
  Seal on mõnikord tõesti põhimõtteliselt kommi raha eest imelised leiud!

 3. 24/08/2013 / 05:38

  Oh, thank You!
  And I must say that You have super nice blog! 🙂

 4. 25/08/2013 / 11:03

  My big love aswell, haha 🙂
  Thank You!

 5. 25/08/2013 / 11:03

  Thank You! I will go and follow You through bloglovin 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.