Whiter teeth at home with Crest 3D White

For a change I don´t talk about make-up but about Crest 3D White toothpaste! In particular, Crest is known for its whitening result, but to my surprise, it also have a much nicer paste than many other company. I didn´t use this product on a a daily basis, so probably I didn´t managed to get brightest teeth, but personally I noticed a slight change, or maybe I was looking my teeth for too long?
In particular, I like that toothpaste have a different and better taste. However, probably it still contains something strong, because if I used it about one and a half week in a row, my teeth became a little more sensitive
.

Vahelduseks meigiasjadele kirjutan täna hoopis Crest 3D White hambapastast! Eelkõige on Crest´i tooted tuntud enda valgendava mõju poolest, kuid minu üllatuseks on see pasta ka hulga meeldivam kui nii mõnigi muu samalaadne toode. Ma ei kasutanud seda toodet järjepidevalt ja igapäevaselt, seega jäi arvatavasti valgendamise kohalt maksimum tulemus saamata, kuid isiklikult märkasin väikest muutust küll, või oli see liigne hammaste uurimine ja puurimine?! 
Eelkõige meeldibki mulle selle hambapasta puhul mahe ning kuidagi teistsugune maitse. Tihtipeale panevad tavalised hambapastad lausa suu õhetama oma vänge koostise tõttu, kuid see toode seda ei tee. Küll aga on koostises vist ikka midagi tugevat, sest kui umbes poolteist nädalat kasutasin järjest, siis muutusid kikud veidi tundlikumaks ja kasutasin ühe päeva teist hambapastat.

The first paste is empty and now I use a second one, but next time I will try to find something better and which doesn´t make my teeth so sensitive. I would prefer something more natural, although the ones I have tested so far have had an unpleasant taste.

Maybe you know something pleasant and good!?

Esimene tuup on tühjaks kasutatud ning võtsin kohe ka teise kasutusele, kuigi järgmiseks otsiksin ehk veel mingi parema variandi, mis ei teeks pikaajalisel kasutusel hambaid tundlikumaks. Eelistaksin ehk üldse midagi looduslikumat, kuigi siiani katsetatud on olnud ebameeldiva maitsega.

Ehk oskate mulle midagi meeldivat ja töötavat soovitada?!

Share:

6 Comments

 1. Annika
  28/01/2014 / 06:59

  Glister või Clister 🙂 Tootjaks on Amway. Looduslikest toodetest üks parimaid mida kasutanud olen. Infolehes oli kirjas, et pikaajalise kasutamise järgi nö plommib väiksemaid auke hammastes.

 2. 30/01/2014 / 09:36

  Thank you! I will go and check your blog out 🙂

 3. 30/01/2014 / 09:36

  Suur tänu, prooviks küll hea meelega järgi! Kas seda leidub apteekidest või kust otsida tuleks? 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.