VINCA jewellery

I want to show you one lovely and unique necklace with beautiful black birds, which was present from Texas company called VINCA (what a cool name!). They are inspired by nature and unique shapes, food and everyday objects. The bold design are created for people who are not afraid to take risks and express themselves through art. Materials used like wood, leather and acrylic are all recycled if not used and the designer makes it her mission to donate thousands of dollars worth or jewelry every year to charity.
Of course, I’m also very happy that the bloggers work is valued more and more, it’s like a full time hobby (also work for some bloggers out there), it takes quite a lot of time and effort. I am very grateful to all the sponsors, supporters and especially for my readers who have found their way into my my blog. Also big thanks for VINCA company because they have the honor to be the first foreign supporter, first and right away from America, very awesome!


Tahan teile näidata ühte kaunist ja väga omanäolist kaelakeed mustade lindudega, mille saatis mulle Texase firma VINCA (väga kihvt nimi! :). Vinca tooted on inspireeritud loodusest, unikaalsetest vormidest, toidust ja objektidest. Julge disain on loodud inimestele, kes ei karda võtta riske ning väljendada end läbi kunsti. Ehete tegemisel on kasutatud mitmeid taaskasutatavaid materjale nagu näiteks puit, nahk ja akrüül. Nende missiooniks on annetada aastas palju ehteid ka heategevuseks. Mulle väga meeldib nende põhimõtted ja muidugi on valikus ka palju väga kihvte ehteid!

Muidugi olen ma ka väga õnnelik, et ka blogijate tööd hinnatakse üha enam, see on nagu täiskohaga hobi (mujal maailmas ka töö!) ning võtab üsna palju aega ning vaeva. Olen väga tänulik kõigile sponsoritele, toetajatele ja eelkõige lugejatele, kes on tee minu blogini leidnud. Suur kummardus VINCAle, kuna neil on olla au esimene välismaine toetaja, esimene ja kohe Ameerikast, väga vinge!

Do you like my new necklace? Have you heard VINCA before?

Kuidas teile kaelakee meeldib? Kas olete kuulnud VINCAst varem?

Share:

6 Comments

  1. 02/04/2014 / 07:24

    Nii teistmoodi & vinge!

  2. 04/04/2014 / 08:08

    Thank you and I will definitely check your blog out! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.