Victoria´s Secret fashion show

Arvatavasti ei ole siin ühtegi naist ega neiut, kellele meeldib kaunis pesu, kuid ei ole teadlik Victoria´s Secret´ist. Kes aga mingil põhjusel (no küll peab hea põhjus olema! :)), siis toon mõned faktid ka teieni.

See firma on Ameerika suurim pesu jaemüüja ning loodi juba 1977.aastal Ameerika ärimehe Roy Rammondi poolt. Victoria´s Secret müüb naistepesu, -rõivaid ja kosmeetikatooteid. Kahjuks ei ole Eestis avatud ühtegi nende poodi, kuid küll on võimalik osta tooteid ja ka pesu näiteks Glamora veebipoest, mingi aeg leidsin ühe lehe veel, kus müüdi nende tooteid, kuid enam ei suuda seda leida.

Victoria´s Secret moeshow on toimunud juba aastast 1995 ning kohe kindlasti on see vaatamist väärt! Esimese show eelarve oli 120 tuhat dollarit ning 2012. aastaks oli eelarve tõusnud lausa 12 miljoni dollarini! Pean ütlema, et eelmise aasta show oli tõeliselt võimas ning olen seda lausa mitu korda vaadanud, kes seda veel näinud ei ole, siis leiad selle siit. Kahjuks ei ole hetkel ma veel leidnud kuskilt selle aastase show ülekannet, kuid pildid räägivad juba enda eest, seega lasengi nüüd teid uudistama ning lähen õige pea endale ilusat pesu poodidest otsima!

Probably there aren´t any woman or girl who likes pretty lingerie, but aren´t aware of Victoria‘s Secret. Who don t know that company for some reason (though no good reason to be! 🙂), you can read something about that here.

Victoria’s Secret is the largest American retailer of lingerie and was founded by Roy Raymond in 1977.The company sells lingerie, womenswear and beauty products.

Victoria‘s Secret Fashion Show has been held since 1995 and it´s definitely worth seeing! By 2011 the budget for the fashion show was $12 million up from the first show’s budget of $120,000. And I have to say that last year’s show was really powerful and I have already watched that several times, who have not seen it yet, you can find it here. Unfortunately, at the moment I cat find this year’s show anywhere yet, but the pictures speak for themselves!

Photos via AP/AFP/Reuters/SCANPIX
Some facts via Wikipedia
Share:

7 Comments

 1. 15/11/2013 / 05:59

  Oooojaaa, tõesti iga aasta kõige lemmikum moeshow. Fashion TV pealt on seda vist juba lastud, interneti kohta ei tea kahjuks jah. 😀

 2. 16/11/2013 / 01:02

  Novot, mõtted läksid ühes suunas, sest ma kirjutasin ka täna just showst 😀 Kahjuks pole netis seda veel tõesti saada, on vaid katkendeid jms … aga pildid juba näitavad, kui super see olla võis ning need katkendid, mida olen näinud, on juba tekitanud suurepärase tunde ka selle aasta show osas! 🙂 They never stop amazing .. 🙂

  http://www.zerxzastyle.blogspot.com

 3. 16/11/2013 / 01:08

  See on tõesti väga super! Hihihihi, aga pesu on ju siiski meie jaoks 😉

 4. 16/11/2013 / 01:09

  Ma unustasin õigel hetkel sinna klõpsutada, kuid eks varsti on ka mujal saadaval, eelmisel aastal läks ka veidi aega 🙂

 5. 16/11/2013 / 01:10

  No see show on niii grandioosne, et lihtsalt väärib ka vastavat tähelepanu! 😉

 6. 25/11/2013 / 12:02

  I'm so sad I missed it this year! But, thanks for all of the high quality photos for review! 😉

  <3 Carsla
  
Founder & CEO of Connect-the-Cloths
  
www.connect-the-cloths.com
  
A stylist's, foodie's, & writer's blog in development.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.