TTTattoo temporary tattoos

Olen saanud päris mitmeid küsimusi ajutiste TTTattoo tätoveeringute kohta (piltidel nähtav sulg ning lind, tekst on päris tätoveering) ning vastan ühes postituses küsimustele. Kui midagi jääb veel arusaamatuks, siis jätke julgelt kommentaar!

Kust saab ajutisi tätoveeringuid tellida? TTTattoo kodulehelt, võid valida olemasolevate seast või lasta enda fantaasial lennata ning disainida just endale see õige!
Kui palju tätoveering ning postikulu maksab? Hinnad on 2-3.50€, postikulu peaks olema üle maailma 1€ (antud info on hetkel võetud nende kodulehelt ja see võib ajaga muutuda!)
Kui kaua tätoveering peal püsib? Loomulikult oleneb see suuresti asukohast, kui tihti ja kõvasti sa seda pesed jne. Minul on nad käel püsinud ca 3-5 päeva.
Kuidas tätoveeringu paigaldamine käib? See on lihtsamast lihtsaim! Kõik käib täpselt nii nagu vanasti “nätsu-tätokatega”- paned paika, teed märjaks ja paari sekundiga ongi olemas!

Quite many of you have been interested my temporary tattoos (bird and the feather from the photos! Text is a real one :)), so I decided to do Q&A post! So if you have more questions, just leave me a comment!

Where I can order temporary tattoos? Check out www.TTTattoo.com, you can choose from their tattoos or you can design your own!
How much do they cost and how much is the shipping? They are 2-3.50€ and shipping is 1€ worldwide (I got this info from their site atm and I´m not responsible if the prices will change!)
How long does it last? Around 2-5 days, but it really depends where do you put it, how often and how you wash it etc.
How do I apply the tattoo? It´s literally the easiest thing ever! Place it, make it wet and hold for ca2 seconds – done!

Share:

4 Comments

  1. 10/08/2014 / 10:40

    Aitäh, Eneli, juba shoppan seal epoes. 🙂

  2. 11/08/2014 / 08:01

    Super tore, et meeldib! Ise olen ka neist tõesti vaimustuses! 🙂

  3. 11/08/2014 / 08:02

    It´s super great opportunity to have some unique "accesorize"! 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.