Top 8 best Youtube vloggers!

YouTube is growing fast, really fast! This platform beats all old-school marketing and is totally king of the media! There are so many YouTube stars who are more influential than some of the Hollywood A-star celebrities! One of the fastest growing area in YouTube is definitely video blogging, shortly just vlogging! It is web television, people film their regular life and put it up there for everybody to watch! People like to relate and see how others live, it is just pure curiosity what everybody all have inside them. 

Also would be so nice to hear and check out your favorite YouTubers! 
_

YouTube kasvab kiirelt, väga kiirelt! See platvorm teeb ära kõigile vana-kooli reklaamikanalitele ning on uus meedia-kuningas! Praeguseks on seal väga palju YouTube staare, kes on juba mõjukamad kui Hollywoodi A-klassi tähed! Kiirel tõusuteel on YouTube´s video blogimine ehk lühidalt vlogging (eng: video blog)! See on uue ajastu interneti televisioon, kus inimesed filmivad oma tavapärast elu ja panevad selle kõigile vaatamiseks! Inimestele meeldib samastuda ja näha, kuidas teised elavad, see on puhas uudishimu, mis peitub kõigis.

Lisaks oleks väga tore lugeda ja üle vaadata teie lemmikud YouTube´rid!
Gabriella is 21-year old cat lover from Brighton, England and is currently living in London. She makes even typical a lazy day at home videos interesting to watch with her realistic and natural attitude! Gabby doesn´t hold back, she shares quite a lot: while getting herself bigger boobs, going to the grocieries or just having a sad day.
_

Gabriella on 21-aastane kassiarmastaja Brighton´ist, Inglismaalt ning hetkel resideerub Londonis. Ta oskab muuta isegi “laisk päev kodus” tüüpi videod oma realistliku ja naturaalse suhtumisega kaasahaaravaks. Gabby ei hoia tagasi ning jagab soovijatega enda elust palju: ta lasi rindu suurendada silikoonimplantaatidega, käib poest toitu ostmas ning vahelduseks ka mõni kurvem päev
Carli is vlogging on her main channel usually on a weekly basis, and when she does, it is always entertaining and fun to watch! She uploads pretty often also different outfit, makeup and hair type of videos. Carli published an enormously popular “Makeup mistakes to avoid + tips for flawless face” video that accumulated almost 7 million views!
_

CARLI BYBEL


Carli vlogib enda kanalil üldiselt umbes kord nädalas ning seda tehes on videod alati lõbusad ning kaasahaaravad! Ta postitab lisaks ürpis tihti erinevaid stiili, meigi ja soengute videosid. Carli filmis üüratult populaarse video “Jumestamise vead, mida tuleks vältida + nipid veatu näo saavutamiseks,” mis on kogunund pea 7 miljonit vaatamist!

Claudia is just 19-year old beauty and fashion guru from America and she has Polish roots. She shares her life while living with roommates, travels and going to auditions to get movie parts. Claudia became also Teen Vogue´s first YouTube host in April 2015.
_

Claudia on 19-aastane ilu- ja moeguru Ameerikast ning temas on peidus veidi ka Poola verd. Ta jagab videodes enda elu korterikaaslastega, reisimistest ning esinemisproovidest, kus proovib osa saada filmidesse. Claudia oli 2015.a. aprillis esimene YouTube staarist võõrustaja Teen Vogue  kanalil.

Aspyn (19) and Parker (20) are newlyweds from Utah, USA and just moved into their first home. This couple just loves to spend their time together and it´s lovely to see how bubbly and cheerful their life is. Seems like their teamwork really works, because Aspyn runs succesful personal channel and now Parker also started his new channel. They both love traveling, shopping and just having some quality home-time with delicious not so good food.
_Aspyn (19) ja Parker (20) on värsked abiellunud Ameerikast ning ehitasid endale hiljuti esimese kodu. See paar armastab aega koos veeta ja on tore näha kui rõõmus ja vahetu noorte elu on. Tundub, et nende tiimitöö toimib suurepäraselt, sest Aspynil teeb videosid ka enda isiklikule kanalile ja mõnda aega tagasi alustas ka Parker uue kanaliga. Nad armastavad reisimist, poodides käia ning veeta kvaliteetaega kodus koos hea mõnikord mitte nii maitsva toiduga.
Mia is 21-year old Japanese-American girl, who lives in Los Angeles. She worked as a waitress at small restaurant before becoming full time Youtube contect creator. This girl loves shopping, traveling, beauty and her sweet Corgi dog Ken. Also you should see this skyline view from her beautiful apartment, it´s gorgeous!
_

MIA STAMMER


Mia on 21-aastane Jaapani juurtega neiu, kes resideerub Los Angeleses. Enne täiskohaga Youtube videode tegijaks hakkamist töötas ta kolm aastat restoranis ettekandjana, See neiu armastab osta uusi riideid, reisida, avastada ilumaailma ning enda armast Corgi koera Ken´i. Lisaks peaksite nägema seda kaunist linnavaadet tema ilusast korterist, see on tõesti ilus!
Heart (yes that is her real name!) is originally from Philipines, but now lives with her fiancé Arnold in California. She has really warm and sweet personality, she loves everything pink and girly, even her fluffy cat and dog makes your heart melt! Just lately she and Arnold bought a house, it is really interesting to see how they moved and decorate this new beautiful house! Hopefully they will also share some details while planning their wedding!
_

Heart (ingl.k Süda) on pärit Filipiinidelt, kuid elab enda kihlatu Arnold´iga Californias. Tal on väga soe ja armas iseloom, armastab ta kõike roosat ja plikalikku ning isegi tema karvane kass ja koer panevad südame sulama! Hiljuti ostsid nad maja, seega on väga põnev jälgida kolimisprotsessi ning kuidas nad sisustavad oma uue kodu! Loodetavasti jagavad nad videosid ka enda pulma planeerimisest!
Ashley started posting her videos in June 2014 and reached after 11 videos more than 100 000 subscribers! She makes videos while traveling, shopping and living with her younger sister Alisha Marie. Ashley has sweet and energetic personality, so it is easy and fun to follow her life.
_

ASHLEY NICHOLE


Ashley alustas videode postitamisega 2014 aasta juunis ja vaid 11 video järel oli tema kanalil juba üle 100 000 jälgija! Ta teeb videosid enda reisimistest, uutest ostudest ning elust noorema õe Alisha Marie´ga. Ashley on väga armsa ning energilise isleloomuga, seega on tema elu kerge ja lõbus jälgida.
Anna channel is definitely for all of them who likes to see idyllic and lovely family life with two beautiful children Emilia and Eduardo and six Maltese dogs! She and her husband Jonathan are doing daily vlogs about their life in Ireland, but also lot s of “what I ate Wednesday” and “toddler update” type of videos. 
_

Anna kanal on kindlasti kõigile neile, kes soovivad näha idüllilist ja ilusat pereelu kahe lapse, Emilia ja Eduardo ning kuue Malta koeraga! Temal ja ta abikaasa Jonathan postitavad lausa igapäevaselt videosid enda elust Iirimaal, lisaks postitab Anna “mida ma sõin kolmapäeval” ja “pisipõnni areng” tüüpi-videosid.


Share:

3 Comments

  1. 23/02/2016 / 03:13

    Jee, leidsin ühe kanali, mis mulle väga-väga meeldib! Arva äraaaa kelle oma 😀

  2. 23/02/2016 / 03:14

    Woop woop! Panustan äkki Saccone Joly´de peale? 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.