Riga Zoo

Recently, I showed you some teaser pictures and mentioned that we spent a sunny Saturday in Latvia, Riga Zoo. Since we made quite many photos, I will put them into two post. Hopefully you like to see this kind of photos as well.
I liked that there animals weren´t kilometers away and you always had something to look and in the meanwhile animal cages looked pretty large. It was nice was to see these animals which we don´t have in Estonia, such as peacocks walking freely, zebras and giraffes.
Bad part was parking, which took mostly place in streets, they didn´t had proper eating place (we ate hot dogs, because they had many of these places (before leaving we found a little better place around the corner) and a part of the people from our crew missed the alcohol (cider, beer etc.) However, it would have been great to take along our picnic basket and blanket and eat our lunch somewhere under the tree.
Hiljuti näitasin mõningaid pilte ja mainisin, et veetsime päikselise laupäeva Lätis, Riia loomaaias.
 
Mulle meeldis, et sealses loomaaias ei olnud loomad kilomeetrite kaugusel ning koguaeg oli midagi vaadata ja samas loomade puurid väga kitsukesed ei tundunud olevat. Eriti tore oli muidugi näha selliseid loomi, keda meil siin ei ole, näiteks vabalt jalutavad paabulinnud, zebrad ja kaelkirjakud. 
 
Ebameeldivamaks osaks oli parkimine, mis toimus tänavate ääres peamiselt, korralikuma söögikoha puudumine (nosisime hot doge, sest neid kohti oli mitmeid ning enne lahkumist leidsime kuskilt nurga tagant ka veidike parema valikuga koha), osa seltskonnast tundis puudust ka alkoholist (ei siidrit, õlut vms seal saadaval polnud.) Tegelikkuses oleks aga olnud vahva võtta enda piknikukorv ja tekk kaasa ning mere poolsetel platsidel lõunasöök pidada.
Scarf: H&M / light pink blouse: Zara / blouse: Lindex / jeans: Primark

When was the last time you visited any zoo? Which zoo was it?
Millal sa viimati loomaaias käisid ning kus, kas Tallinnas?

Don´t forget to participate in Giveaway HERE.
Ära unusta osalemast loosis, mille leiad SIIT.

Share:

5 Comments

 1. 29/04/2014 / 07:44

  Issssand see lõvi on nii muhe! Ma jumaldan lõvisid, mul on isegi üks suur lõvitätokas. Mul tekkis nende piltide peale ka kohe isu ise ka Riia loomaaeda minna (:

 2. 29/04/2014 / 07:47

  Jaa, ta oli selline eriti muhe vana seal!
  Kuigi tundus tõesti olevat vist loomaaia vanim elanik 🙂

 3. 03/05/2014 / 06:34

  loomaaia/loomade postitused on küll sellised, mis lihtsalt alati ajavad nunnumeetri ikka väga lakke. vähemalt mul. nii kihvte ja siiraid emotsioone leidub neis kahes Riia loomaaia postituses, et tahaks väga-väga-väga isegi sinna minna. aga viimati käisin hoopis Praha loomaaias, mis oli samuti üks võrratu kogemus ja sundis blogisse miljon loomapilti panema. sest loomad on ju võrratud 🙂

  Maiken,
  Maikeni blogi – part of me

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.