Review: Stenders Blooming meadow eua de toilette

 A while ago I visited Stenders store, it was like oasis middle of big shopping centre, where seller was really nice and kind, so I left with many testers and this Blooming meadow eua de toilette (28,90€)*!

It was really difficult the one and only fragrance, but seller recommended to try all of them (there are three of them – Blooming meadow, Northern lights and Evergreen), , take some time and decide after a while. Luckily this shop was so interesting and I found so many interesting products and time passed very fast. This Blooming meadow stood out to me the most, although it´s not my typical choice, but I decided to give it a try!

It´s always hard to describe scents but I will add their official info about that:”This tempting floral fragrance opens with the full-of-freshness fruity notes. An enticing bouquet of jasmine, orange blossoms, ylang-ylang, gardenia and Lilly of the valley blooms at its very heart with the lingering base of sophisticated cashmere, warm amber and alluringly sweet vanilla.”

For me it´s a bit sweet, warm and deep, which stays. I used it around 4 hours ago and I can still smell it, those deep notes comes out nicely. Also I really enjoy this lovely and minimalistic package with little bow.

Have you tried any Stenders products? What type of perfumes are your favorites?

Have you entered my Beautyblender giveaway yet? You can find it HERE!

Mõnda aega tagasi käisin Kristiine keskuse Stenders´i kaupluses (teine pood asub Rooca al mare keskuses), mis on justkui oaas keset suurt keskust. Teenindaja oli äärmiselt lahke ja andis lahkudes veel paki ka kaasa, mis saab veel vahvam olla?!

Pakist leidsin nii mõnegi testri toodetest, mille vastu poes huvi tundsin (küsige alati julgelt testreid enne kui uue täissuuruses toote ostate!) ja just see Blooming meadow tualettvesi (26,90€)*. Kuna mul oli suuri raskusi lõhna valimisega (neid on valikus kolm – Northern light, Blooming meadow ning Evergreen) soovitas müüja lasta natuke lõhna randmele ja veidi ringi jalutada, et lõhnaga harjuda. Jalutama ma ei jõudnudki, sest küsimusi ja vaatamist oli poes nii palju, aeg lausa lendas! Lõpuks eristus minu jaoks kõige rohkem just see Blooming meadow, mis küll on veidi minu nö. lõhna turvatsoonist väljas, kuid mõtlesin, et riskin ja proovin sel sügisel-talvel midagi uutmoodi!

Lõhna on alati väga raske iseloomustada, seega lisan siia kodulehelt pärineva teksti:”Küllastunud õiearoom avaneb sulle puuvilja värsketes nootides. Selle südames puhkeb õide võimas õiebukett: jasmiin, ilang-ilang, gardeenia, maikelluke ja apelsiniõied. Omakorda moodustavad aroomi püsivaid noote peen kašmiir, soe merevaik ja magusalt ahvatlev vanill.”

Minu jaoks on lõhn täpselt paras – veidike magus ja soe, kuid siiski leidub seda sügavust, mis püsima jääb. Hetkel on see mul peal olnud pea neli tundi ja lähedalt nuusutades on need kõike tumedamad ja sumedamad pritsmed veel aroomi jagamas. Lisaks meeldib mulle see lihtne ja väikese vimkaga pudel, mille lips küll tahab vahepeal plehku panna, kuid tuleb kiiresti lehvist kinni saada ja ta oma kohale panna.

Kas oled Stendersi poodi jõudnud uudistama või proovinud nende tooteid? Millised lõhnad ja parfüümid on sinu lemmikud?

Lisaks ärge unustage osa võtta Beautyblenderi loosist, mille leiab SIIT

Share:

2 Comments

  1. 07/12/2015 / 08:16

    Love the look of the bottle, looks so cute!

    xo

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.