Photoshoot with Silver Mikiver

Käisime septembri alguses kaaslasega pildistamas ning minu kohene soov oli, et kõik peab toimuma väljas ja kusagil looduses. Viimasel minutil tegin fotograaf Silver Mikiver´iga kokkulepped ning nii me ühel pühapäeva pärastlõunal kokku saime ja Viimsi metsa sõitsime. Meie kahjuks või õnneks sadas sel päeval kui oavarrest, müristas ning lõi isegi välku. Sellest tulenevalt pidi Allan enamus ajast Silverit ja tehnikat vihma eest kaitsma ning mina olin siis üksinda kaamera ees.
Kuna ümbrus ja kogu meeleolu oli üsna hirmutav, siis pidin seda ka endas väljendama, kuigi see oli minu jaoks tohutult raske, sest parema meelega ma naeraks pidevalt.
In early September me and my boyfriend had photoshoot with Silver Mikiver. It was raining and lightning all day, it was like a storm, so it was quite a experience! Unfortunately I´m alone almost all of the pictures, because Allan was holding an umbrella to protect Silver and camera.

As the surrounding and the whole mood was pretty scary, I had to also express this kind of feelings, even though it was tremendously difficult for me because I like to laugh more.

Dress Italian market / Jewelery Italian designer Rebecca

Milline on olnud Teie kõige naljakaim, hirmsaim või tobedaim juhtum pildistamisel?

What has been Your most scariest or funniest shooting incident?

 Ära unusta osalemist loosist, kus võib võita piletid messile Ilu Sõnum! Osaleda saab SIIN

Share:

5 Comments

 1. 18/09/2013 / 12:35

  Raili, suur suur aitäh! 🙂

 2. 22/09/2013 / 02:45

  Imelised pildid, sinu lilla klieit sobib nagu valatult metsarohelisega! 🙂

  Minu kõige naljakam juhtum pildistamisel oli see, kui me tegime vee ääres pilte ja mina olin purdel ning mu killer konts jäi purde laudade vahele kinni ning ma oleks peaaegu vette kukkunud. Õnneks suutsin siiski tasakaalu hoida, aga see oli päris naljakas kuidas ma seal kätega vehkisin nagu äsja munenud kana.. 🙂

 3. 22/09/2013 / 08:54

  Suur aitäh Sulle! 🙂

  Hihihi, no siis läheks isegi väga hästi, et vette ei plärtsatanud! Kuigi sellest oleks vast väga humoorikad pildid saanud 😉

 4. 14/02/2015 / 04:59

  Very interesting blog. A lot of blogs I see these days don't really provide anything that attract others, but I'm most definitely interested in this one. Just thought that I would post and let you know.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.