New: Aden Cosmetics / Decléor

Pea kõik blogijad on jaganud juba enda oste Ilu Sõnumilt, ega siis minagi jagamata ei saa jätta! Sinna minnes oli mul üks ja kindel plaan – läbi astuda Aden´i boksist ja leida endale midagi punast. Nüüd, nähes paljude blogijate postitust, tean, et tegelikult jäi mul palju märkamata. Näiteks oleksin väga tahtnud The Balm tooteid uudistada ja soetada “Mary-Lou Manizer” särapuudrit, kuid lihtsalt ei näinud seda kuskil.
Went to Estonian´s largest beauty fair and here are the things I bought. I went there I already knew what I want and luckily I got them, except The Balm products, I just couldn´t find them.
Avastasin, et eelmise aasta jõuluperioodiga sai minu punane küünelakk tilgatuks ning olin nüüd uue otsingul. Adeni boksi suundudes jäi koheselt sügav-punane lakk nr.25 silma (kodulehel tundub lakk veidi lillakas-punane, kuid tegelikult on ikka tumedamas toonis ehe punane) ja polnud kahtlustki, et see tuleb koju koos minuga!
Hetkel olen lakiga väga-väga rahul, juba esimene kiht oli korralikult kattev ning kiire kuivamine vaid suureks plussiks! Ka teise päeva õhtuks ei ole absoluutselt mingit kulumist näha ja komplimendid minu mees-poolelt lisavad vaid veelgi punet, sel korral siiski põskedele. 🙂

As soon I entered Aden Cosmetics box I sawy this
deepred lacquer nr.25 and there was no doubt that it‘s coming home with me!

I´m very, very happy with the polish, it covers very well and quick drying is a big plus! Also, it last for a very long time ​​and the best part – compliments from my boyfriend! 🙂
Ostsin ka niisutava huulepulga toonis 016, mis on veidi pärlmutter ning väga sobilik igapäevaseks kandmiseks ja huultele tooni andmiseks. Ka see on juba mitu päeva truuks kaaslaseks olnud ning tänu tagasihoidlikule toonile võin teda julgelt peale kanda.
Ning nüüd see, mille järgi ma ka läksin! Liquid lipstick nr. 09, milles ei pidanud ma absoluutselt pettuma ja juba esimese kandmise järel sain aru, et tegu on väga kauapüsiva ja kauni tooniga. Mulle väga meeldib, et huultele jääb matt tulemus ja ei pea muretsema süües-juues, sest ta tõesti püsib, maha sain ta korralikult alles veekindla meigieemaldajaga. Nüüd pean endale aga ostma kähku ka sobiva huulepliiatsi ja saab juba julgelt punase musi-suuga ringi käia.
I bought a moisturizing lipstick shade 016, which is very suitable for everyday wear and it gives just a nice tone for the lips.

Also I bought liquid lipstick no. 09 and it´s great! It is very long lasting and beautiful dark red tone. I really like the matte lip as the result and I don´t have to worry about eating or drinking, because it really lasts, I got it off properly until I used waterproof make-up remover. Now I have to buy a new lip pencil and I can confidently wear red lips!

Kiidaksin ka Adeni meeskonda, kes hoolimata pikkadest päevadest ja melust ikka nii rõõmsad ja toredad olid ning mulle oskuslikult tooteid soovitasid! Aden Cosmetics asub J.Kunderi 37, minge astuge kindlasti läbi!
Lisaks hüppas ligi just sobival hetkel uue ajakirja Sensa müügiesindaja, sest olin varasemalt veidi uurinud selle ajakirja kohta. Rääkisime tükk aega ning uudistasime ajakirja, kuniks otsustasime sõbrannaga mõlemad teha endale ka püsikorraldus. Mulle väga meeldib, et tegu ei ole nö. uue naistekaga, vaid seal leidub nii mõndagi erinevatest valdkondadest nagu näiteks psühholoogia, tervislik toitumine, reisimine, ilu ja palju muud.
Lisaboonuseks saime kaasa ka Decléor geel-kreemi silmadele, mida saab osta näiteks siit. Kreem on mõeldud spetsiaalselt silmaümbruse õrna naha eest hoolitsemiseks. Kreem vähendab turseid, tumedaid silmaaluseid ja silub jooni/kortse. Rahustab, vähendab ebamugavuse tunnet silmaümbruses ning võtab ära punetuse. Niisutab ja kaitseb nahka ärrituste eest tugevdades silmaümbruse kaitsebarjääri.
Also I ordered new magazine Sensa and with that I got a nice gift. I really like the fact that it´s not another typical “women´s magazine. There can be found a lot of different disciplines such as psychology, healthy eating, travel, beauty and much more.

An added bonus I also got Decleor harmonie calm relaxing milky gel-cream for eyes. The cream is designed specifically for the delicate eye area skin care. Cream reduces swelling, dark circles and smoothes lines/wrinkles. Reduces discomfort around the eyes and takes away redness. Moisturizes and protects the skin against irritation around the eyes by strengthening the protective barrier.

Kas oled mõnda neist toodetest proovinud? Kas ma olen ainuke kel jäi miskit messile nö. maha (ehk kahjuks ostmata)?

Have You tried some of the products?

Share:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.