Nails haul: Maybelline Colorama

Ostsin endale kaks, Eestis kõvasti kuulsust kogunud sarja, Maybelline Colorama küünelakki. Kahjuks ma täpselt hinda ei mäleta, kuid Ülemiste Rimis jäi sinna 1.50-2€ vahemikku.
Selle raha eest on lakki küllaga ja kindlasti lähen ka uute värvide jahile!

I bought two Maybelline Colorama nail polish. Unfortunately, I can not remember the exact price, but the range remainedaround 1.50-2 .

Hetkel kandsin peale selle oranžika tooni ja võib öelda, et katvus on tal väga hea, juba esimese kihiga oli rahuldav tulemus. Värv on läikiv ja veidi varieerub, olenevalt valgusest, roosaka-punaka-oran zi vahel. Lisaks kuivab lakk väga kiiresti ja kahe päeva järel on kulumisjäljed vaid otstel (kasutasin vaid aluslakki!)

Right now I used orange polish and I can say that it has a very good coverage, one layer was a fair result. The paint is glossy and slightly varies, depending on the light, pinkishreddish-orange. This polish dries very quickly, and after two days it still looks decent (I used only the base polish!)

Hele toon tundub piltidel üsna ebamäärane, kuid tegelikult meenutas see mulle suhkruvatti või paksu vedelat liimi (?) 🙂 Küüntel jääb ta samuti selline ähmane ja mitte päris läbipaistev, oleks lootnud, et ta jääb veidi rohkem katvam ja “värvilisem.”

Light tone reminded me of cotton candy or a thick liquid glue (?) 🙂
On nails it remains as a vague and not quite transparent, I hoped that it will remain little more cover and “color.

Vasakul toon 56 ja paremal toon 70.

Left: tone 56, Right: tone 70.

Kas olete proovinud mõnda Maybelline Colorama lakki, milline on Teie lemmik toon?

Have You tried Maybelline Colorama nail polishes, which one was Your favorite?

Share:

2 Comments

  1. 03/09/2013 / 05:47

    Colorama on täiega lemmik! Mul on 5 värvi, nende seas imeilus roosa neoon ja polka dots nr 198. Aga üks uus on mul juba välja valitud, pean ainult leidma koha, kus need kõige soodsamad on 🙂 igalpool varieerub hind ikka päris korralikult

  2. 03/09/2013 / 06:20

    Oh, peangi endale uue neoonse roosa otsima, vana hakkab lõppema 🙂 Kahjuks seal Rimis oli valik üsna väike, kuid hind üsna hea (ega vist odavam ju kuskil enam polenagunii?)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.