My favorite Instagram accounts / part 2

Last month I decided to show you bunch of my favorite Instagram accounts and here is the favorite Instagram accounts part 2! As you will see it looks like lately I´m so into details, sea, forest and inspirational nature, I just love our mystical and gorgeous Earth!

So if you know any accounts who have similar taste or just think that I should definitely check out your account, please let me know and leave the comment down below, I would be so happy to check out your accounts! 


Eelmisel kuul otsustasin näidata enda lemmikuid Instagrami kontosid ja nüüd on aeg tuua nähtavalt lemmikud Instagrami kasutajad osa 2! Nagu kohe näete, siis tundub, et järjest enam armastan ma kasutajaid, kes pildistavad detaile, merd, metsa ja üleüldse inspireerivat loodust, ma olen lausa võlutud meie kaunist ja maagilisest Maast!

Kui teate ka mõnda sarnase stiiliga kontot või arvate, et peaksin kindlasti pilgu peale just teie kontodele, siis jätke enda kasutajanimi kindlasti kommentaaridesse, vaatan neid suurima huviga!


Let me know who was your favorite and do you have similar taste?!
Also be sure to check out my account here – @enelirahula!

Andke aga teada, milline oli neist teie lemmik ja kas meie maitse ühtis?!

Kindlasti visake pilk peale ka minu kontole, ehk hakkab meeldima 🙂

Kasutaja leiate siit – @enelirahula

Share:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.