Murad Osman “Follow Me”

Kas olete kuulnud Murad Osman´i ja tema tüdruksõbra Nataly Zakharova projektist “Follow me“?
Osman´iFollow Me”  pildid on plahvatuslikult kasvanud populaarseks kogu maailmas. Iga pilt on sarnases stiilis: Osman´i tüdruksõber, Nataly Zakharova, on väljasirutatud käega kaamera suunas ning mees käib tal järgi ümber kogu maailma. Esimesed sellised pildid ilmusid juba 2011.a. oktoobris.
“Esimese foto tegin juhuslikult Barcelonas, kui me olime puhkusel. Mu tüdruksõber oli natuke pahane, et ma alati pildistasin kõike, nii haaras ta mu käe ja püüdis mind edasi tõmmata. See aga ei takistanud pildistamast.” ütles Osman Huffington Post Kanada Travel´ile.
Murad ning Nataly kohtusid Moskvas pildistamisel ning seejärel on nad koos palju reisinud. Võiks arvata, et nad vaid puhkavadki, kuid Osman on öelnud, et tavaliselt reisib ta just töö tõttu ning välismaal viibivad nad 3-4 päeva.
Nüüd aga aitab jutust ning lasen Teid uudistama põnevaid ja omapäraseid pilte!
“Follow me” projekt FACEBOOK ja Instagram INSTAGRAM.
Have you heard about Murad Osman’i and his girlfriend Nataly Zakharova project “Follow me?

Osman’s “Follow Me” collection of pictures has exploded in popularity across the internet thanks to the undeniable cuteness in each photo. The setup of every photo is similar: Osman’s girlfriend Nataly Zakharova, back turned to the camera, with her hand outstretched behind her. In each shot, Osman’s hand is stretched out to hold Zakharova’s – he’s literally following her around the world.

“The first photo happened in Barcelona while we were on vacation. My girlfriend was a bit annoyed that I was always taking pictures of everything, so she grabbed my hand and tried to pull me forward. That said, it didn’t stop me from doing photos while she was pulling me,” Osman told Huffington Post Canada Travel.

The two met back in Moscow at a photo shoot and got to know each other over time. “It might seem that I have a lot free time, but actually we travel mostly for 3-4 days abroad due to me being always busy at work,” said Osman.

Now, enough with talking and go check out their amazing pictures!
“Follow me” FACEBOOK and INSTAGRAM.

Mida Teie sellisest projektist arvate? Kas olete veel midagi sarnast näinud?

What do You think about this kind of project? Have You seen something similar?

*Kasutatud Huffington Post Travel Canada materjale/I used Huffington Post Canada Travel material
Fotod 
SIIT/Pictures from HERE

Share:

2 Comments

  1. 30/09/2013 / 07:33

    See on kõige ägedam pildiseeria üldse. Kunagi ammu, kui seda nägin, kohe olin lummatud. Nii äge idee ikka:)

  2. 30/09/2013 / 07:35

    Nõustun täielikult! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.