Mida teha sel nädalavahetusel?

Sooviksid veidi vaheldust ja midagi lõbusat neljapäeva/reede õhtusse?
Kuna olen alates neljapäevast nagunii ka ise Tallinnas, siis kattub sama päevaga ka muid üritusi, mida samuti väisata soovitan!
Neljapäeval toimub Naistemaailma avalöök uuele üritustesarjale. Nimelt toimub koostöös kino Artis´ega kinoõhtu, kus esilinastub film “Kaks ema.” Üritus algab 19:00 ning pileteid saab 7€ eest osta siit. Igat külastajat ootab üllatus Kissilt, Leiburilt, Mellerilt, Avonilt ning Hugo Bossi ja Lady Gaga parfüümidelt. Lisaks võidab üks õnnelik “Aasta jagu kosmeetikat Avonilt!” Mina küll ei näe ühtegi põhjust mitte minemiseks!? 🙂

Täpsemalt leiad infot ürituse kohta siit ja Naistemaailma Facebooki lehelt.

Kui kino ei ahvatle, siis toimub ka Make Up Store Pärnu mnt. 10 kontoris nii mõndagi!
Make Up Store, koostöös blogija Triinuga, korraldavad Costany´s Sparkles – Girls night out @ Make Up Store õhtu. Seal tähistatakse Triinu blogi sünnipäeva, läbitakse Kairit Tuhkaneni juhendamisel meigikoolitus ning soetatakse Make Up Store tooteid, mis lausa -20%! Kahjuks algab see üritus samuti kell 19:00, seega mõlemale ei jõua, kuid lausa patt oleks minemata jätta mõlemale!

Täpsemalt leiate infot ürituse kohta Costany´s Sparkles blogist!
__

Lisaks toimub Bastioni Aias suve viimane kontsert koos Rolf Junior´iga! Kahjuks ma nende lehelt väga palju infot ei leia, kuid usun, et pilet on taas 5€, kuna Ott Lepland´i kontserdil oli selline hind. Täpsem info ja laudade broneerimine – info@bastionaed.ee
Reedel toimub Butterfly Lounges üritus nimega Glamora.ee presents DJ Keith Margus. Avatud on Glamora ilunurk, soovijatele tehakse tasuta kaunis jumestus Reet Gailan´i poolt ja soeng Merit Vendla poolt. Lisaks esitletakse Victoria´s Secret 2013 kollektsiooni, mida on võimalik soetada soodushinnaga!
I apologize of a translation, but I write about of events taking place in Estonia.
Kas plaanite mõnele üritusele sel nädalalõpul minna? Kus ja mis veel toimumas on?
Share:

4 Comments

 1. 27/08/2013 / 09:42

  Oi kui vahva, mina olen olemas nii Naistemaailma kinoüritusel ja enne kui film tegelikult algab, plaanin lipsata hoopis Triinu Liisi üritusele. (:

 2. 27/08/2013 / 09:44

  Oh, väga tore! Kas arvad, et jõuad ilusti kiirustamata? Tahaks ka mõlemasse nina pista, kuid hetkel on Naistemaailma üritusele kindel minek ja teist veel veidi kaalun ja mõtlen 🙂

 3. 28/08/2013 / 12:34

  Ma lähen tegelikult lihtsalt auhindu tutvustama ja välja loosima, filmile edasi ei jää. Ja Triinu Liis teab ka, et kohe alguseks ma ei lähe, seega kiiret mul pole. (:

 4. 28/08/2013 / 12:36

  Vot niipidi klapib jaa, ma siis loodan, et Triinu Liis korraldab midagi varsti uuesti ja saan juba siis ühineda! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.