Make-up bag

Täna näitan, mis on peidus minu pisikeses meigikotis! Tegelikult on mul kaks meigikotti, väiksemat kannan rohkem igapäevaselt kaasas ning suurem on pikemate viibimiste kaaslaseks. 
Seega on mul kaasas vaid hädavajalik ning tegelikult ei ole alati nii isegi nii palju asju kui hetkel pildil (kuigi väike peegel on kuhugi ennast poetanud ja piltidelt puudu.) Antud koti ostsin paari euro eest Soomest ja enam ei mäleta, mis poega tegu oli, oskan vaid öelda, et pood asus Myyrmanni keskuse teisel korrusel.

Today I will show what is hiding in my tiny makeup bag! In fact, I have two makeup bags, a smaller one I wear on a daily basis and bigger one is with me when I stay somewhere for a longer time.

So I always have things what most likely need, actually I was surprised that I had so many things this time. I bought this bag with couple of euros in Finland, I can´t remember what shop it was, but I can say that store was located on the second floor of Myyrmanni center.

 
 See H&Mi põsepuna on mul olnud juba üsna kaua ning tundub, et ta ei vähene mitte üks gramm! Kui mäletan õigesti, siis maksis see vähem kui 3€ ning on seda igati väärt! Ton on üsna roosakas ning väga pigmenteeritud, piisab väga vähesest, et tagada korralik tulemus! Kuna pea kõik pintslid on üsna pikad ja ei taha meigikotti hästi mahtuda, siis kannan peamiselt kaasas seda Elizabeth Arden´i kabuki pintslit. See pintsel on täpselt paraja suurusega ning samas ei ole kokku hoitud kohevuse ning kvaliteedi pealt. Iluvigade või tumedate silmaaluste puhuks kannan kaasas pisikest Lumene jumestuskreemi testrit, mis aitab mind alati hädast välja. Mulle meeldib, et ta on täpselt paraja katvusega ning ei ole nahale raske. Pea alati leidub mu kotis mõni huulepulk ning väga tihti kipub selleks olema Adeni huulepulk nr. 016, millest rääkisin juba ka siin.
I bought this blush by H&M for quite a long time ago and it looks like a new! If I remember correctly it was less than 3€ and are well worth it! It´s quite pinkish and very pigmented, very little is enough to ensure a lovely result! Since almost all the brushes are quite long and doesn´t fit well to the make-up bag, I mostly take my kabuki brush by Elizabeth Arden with me. This brush is just the right size and with good quality. For small beauty-mistakes I have a little foundation-tester by Lumene, which always helps me out of trouble. I like that it covers very well and it´s not heavy on the skin. There are always some lipstick in my bag and this time it´s lipstick no. 016 by Aden and I already showed that here.
Silmade jaoks on mul võrdlemisi vähe asju ning ega neid päevasel ajal palju ka tarvis pole. Kuna arvuti taga töötades kipuvad silmad kuivama, siis kasutan tihti niisutavaid silmatilku. Katsetan tihti erinevaid ning seekord on kasutuses OCUTein, mis niisutab väga hästi. Kuna üldiselt kannan silmameiki pruunides-beežides-hallikates toonides, kuid välja minnes ei taha meigipaletti kaasa tirida, siis olen leidnud väga hea abimehe. See pisike Lumene palett koosneb kolmest suurepärasest toonist, mis aitavad alati kas olemasolevat värskenda või teha kiirelt midagi uut! Mulle väga meeldib, et need värvid on väga pigmenteeritud, hästi püsivad ning ei pudise, mis teeb kiire kohendamise väga lihtsaks. Mingil põhjusel oli sel korral kotti sattunud ka Oriflame ripsmetušš, millest kirjutasin juba siin.

For eyes I don´t have so many things because I don´t need them so much during the day time. Since I work with computer on a daily-basis, I have to use often moisturizing eye drops. I always try different ones and now I use OCUTein eye drops, they moisturizes very well. As generally my eye makeup is brown – beige or with gray color so if I go out I don´t  want to drag a bit palette with my. For that I have found a great little palette from Lumene. I really like that these colors are really pigmented and soft, which makes it very easy to use quickly. For some reason, this time I also had Oriflame mascara with me, I wrote about that here.
Lisaks on mul kotis pea alati mingi ehe ja tihtipeale on just kõrvarõngad, juhuks kui tuleb lisada veidi sära enda välimusele. Samuti on pisikeses kotis patsikummid, klambrid ning valuvaigistid, kunagi ei tea, mil endal või sõbral hakkab näiteks pea valutama. Kotti on enda tavaliselt tee leidnud ka lõhnatester, selleks korraks on see Mexx black Woman, mida võib mingil ajahetkel samuti tarvis minna (kuigi see Mexx lõhn pole mu lemmikute killast)
Also I always have some piece of jewelry and this time I had earrings, just in case I need to add a little sparkle. Also I have a tiny bag with hairpins, elastic and pain killers, you never know when yourself or a friend have a headache. Also I usually have a small parsume tester, this time it´s Mexx black woman (but it´s not my favorite at all :))
Mis sinu meigikotist kunagi ei puudu?
What items is your must-have in a make-up bag?

 Ära unusta osalemast loosis, mille leiad SIIT!
Don´t forget to participate my international giveaway HERE!

Share:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.