Loovate naiste õhtu

Mõni aeg tagasi korraldasid vahvad blogijad Marili ja Egelt ürituse nimega Loovate naiste õhtu. Kohal oli päris palju põnevaid inimesi, kellega veetsime koos mõnusa õhtupooliku. Kõigepealt lasen teil piiluda kingikotti, mis lahkudes saime ning vast teen ka postituse üritusest endast, kuigi mul õnnestus väga vähe normaalseid pilte saada.

Ning kuna ootamatult kogunenud nii palju tooteid, mida ma üksi ei jaksa ja ei tahagi (sest ega ma ju ometi ei taha kade olla) ära kasutada, siis on kohe-kohe tulemas ka kingiloos! Seega kõik juba usinalt jälgima!

Some time ago, two Estonian bloggers Marili and Egelt organized a fun event. There were quite a lot of interesting people, with whom we spent together a nice afternoon. First of all, I´ll let you peek into the gift bag what I got and I‘ll also post something about the event aswell, even though I managed to get only few normal pictures.

And unexpectedly I have got lately so many products that I can not handle alone (and I do not want to be jealous), so giveaway is on his way! So start follow already now! 🙂

Blogi fb lehe leiad SIIT
You can find Do-Dolce fb HERE
Share:

2 Comments

  1. 06/11/2013 / 10:15

    Thank you so much, i´ll definitely check out your blog! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.