Lindex Edited by Kate Hudson

I received an invitation to Lindex new collection presentation, which has been completed in collaboration with the wonderful actress Kate Hudson. There were a lot´s of bloggers and other celebrity, which was very nice! Of course, it was nice evening also thanks to Eliis Pärna performance, tasty snacks and Oriflame makeup artists.

I really enjoyed collection also, colorful and perfect pieces for spring-summer season. My biggest favorite was definitely this hot pink hat and bag, what you can see in the photos! I also bought some jewelerry, but unfortunately one of the necklace already fall apart in my arms, I was really surprised! But other two pieces are still nice and I will show you them soon!

Sain kutse minna piiluma Lindexi uut kollektsiooni, mis on valminud koostöös imelise näitleja Kate Hudson´iga. Üritus toimus koostöös Anne & Stiil´iga Lindexi kaupluses De La Gardie kaubamajas, kus on ühtlasi kõige laiem valik Lindexi kaupu Eestis! Kohal oli väga palju blogijaid ja teisi tuttavaid nägusid, mis oli väga vahva! Loomulikult muutis õhtu meeleolukaks ka Eliis Pärna esinemine, maitsvad suupisted ning Oriflame´i meikarid.

 

Mulle väga meeldis ka kollektsioon, mis oli sobivalt värviline ja lõbus, täpselt sobilik kevad-suviseks hooajaks! Minu suurimateks lemmikuteks oli see erk kaabu ning roosa kott, mis oleksid riietuse juures kui kirss tordil! Ostsin endale ka mõningad ehted, kuid kahjuks pudenesid ühel ilusal kaelakell ketid juba samal õhtul küljest, minu pettumus oli suur. Õnneks aga tulid minuga koju veel kaks ilusat ehet, mida näitan varsti ka teile!

Photos nr. 5, 7, 9 and 13 from Anne&Stiil

What do you think about Lindex new collection? Would you like to have something from that collection?

Mida arvate Lindex´i uuest kollektsioonist? Kas plaanite ka endale midagi osta?

Share:

4 Comments

 1. 22/03/2014 / 09:54

  Roosa käekott, mis kolmandal pildil on, võlus minugi südame ja lihtsalt pidin ostma. See on nii mahukas, et terve elu mahub vist kotti 😀
  Lisaks annab see igale outfitile funki juurde 🙂

 2. 22/03/2014 / 09:57

  Jaa, mõtlesin ka just seda ja nõustun täielikult, super ilus kott ikka 🙂

 3. 24/03/2014 / 08:48

  I love the hats and the macaroons look so tasty! I have a huge crush on Kate's brother Oliver. Nom! 😉

  Tara x

 4. 24/03/2014 / 09:39

  And they were really delicious! Hahahha, I will google him now 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.