Italy – we meet again!

Mõned teist ehk teavad, et mingil eluperioodil elasin Itaalias ning ka enesele üllatuseks armusin ma sellesse riiki täielikult! Muidugi on neil ka oma vead ja sealne elu ja suhtlus on “oma ruumiga” harjunud eestlastele kohati väsitav, kuid siiski! Minu jaoks on see kui teine kodu ja üritan ikka kord aastas sinna sattuda, kuigi sellest hoolimata on mul keel täiesti rooste läinud ja enam väga hakkama ei saa sellega, väga kurb! Küll aga polnud sel aastal mul plaanis sinna jõuda, remont ja Island võtsid ja võtavad oma aja/raha/energia, kuid kuna minu venna enda perega ei ole seal veel käinud ja nad väga tahtsid minna, siis ei suutnud ma kutsele ei öelda ning lähen näitan neile veidi enda kallist Toskaanat, eks näis, äkki jõuame kaugemalegi. Igatahes on see blogi lugejatele loodetavasti samuti hea uudis, sest see tähendab, et lisaks tuulisele ja jahedale Islandile näete õige pea rohkelt Itaalia pilte! Baci!

Some of you may know that in some period of my life I lived in Italy and I loved it, I still love this country and it´s definitely like my second home! I try to visit Italy at least once in a year but I was pretty sure that this year I can´t manage. But my brother and his family really wanted to go there, so I couldnt say no and I must go to show them my lovely Toscany! Hopefully you are happy also because after Iceland photos I will obviously show you something from Italy too! Stay tuned and baci!

My Facebook page / My Instagram page

Share:

5 Comments

 1. 22/09/2014 / 08:23

  Appi sa ei kujuta ette kui kade ma praegu oma Tartu kookonis olen 🙂 Üks suur suur musi ja kalli neile sinna minu poolt!!!!

 2. 22/09/2014 / 08:24

  Seda on rõõm kuulda, et Itaaliasse lähed! Minu jaoks oli Itaalia pikka aega unistuste sihtpunkt ja just-see-minu-koht, kuigi ise polnud käinudki seal 😀 Paar suve tagasi aga läksime perega Itaaliasse kolmeks nädalaks. Noh, peamise ajast olime ikka tüüpilised turistid – päevitasime, ujusime meres ja käisime restoranides söömas, aga selle jubeda palavusega suurt midagi jaksanudki. Siiski oli meiega kaasas ka üks teine perekond – pere, kus isa ongi itaallane, niiet saime ka tsipake kohalikku ja tõeliset elu nautida + on ta tõeline meisterkokk. Niiet palav ilm+kogu aeg head ja paremat täis kõht oli täiesti tavaline. Söök on seal imeline! Ja puuviljad! Iga hommik algas merevaatega ning värskete viljadega. Oh, Itaalia on ilus koht ja iga hetk läheks tagasi.

  http://www.cosmeticspower.blogspot.com

 3. 26/09/2014 / 10:50

  Mingi jutt oli, et sa oled ka oktoobris külla minemas, kuid siiski ei lähe? 🙂

 4. 26/09/2014 / 10:52

  No ma ei olnud absoluutselt eriline Itaalia fänn, kuniks tekkis võimalus seal elamiseks, misjärel armusin sellesse riiki täielikult. Nüüd üritan ikka vähemalt kord aastas neil külas käia ja nautida ilma, vaateid, sööki ja melu, imeline!

 5. 10/10/2014 / 11:19

  Mõnus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.