I love me! beauty fair in Finland

A while ago I went to I love me beauty and lifestyle fair* in Helsinki. I traveled there with Eckerö Line*, which took only 2,5h from Tallinn to Helsinki, great time for little tax free shopping and reading some book! It´s pretty easy to travel in Helsinki, tram went straight from harbor to Messukeskus.

I really liked their fair, ticket is more expensive (one day adult 18€) than in Estonia (we have Beauty Message fair one week earlier and ticket is 3-5€) but it was way bigger and things were cheaper, at least those things I looked and bought. I really liked that they had fair categorized for beauty, fashion, health, naturally and jewel&watch sections, so it was really easy to orientate and find things you are interested. The biggest sections seemed to be health and lifestyle but I found something interesting in everywhere! Also it was nice that there was interesting programme on the stage, so great place to take a breath and relax your legs, while listening professionals.

I had amazing weekend and would love to go there next year also, thank you so much Eckerö Line and I love me fair organizers, who made it possible!
Have you been there and what section you would be interested in the most? Would you like to see what I bought also?


Juba mõnda aega tagasi käisin tänu Eckerö Line´le* Helsingis I love me messil*, laev seilas 2,5tunniga Tallinnast Helsingisse ning see oli täpselt paras aeg raamatu lugemiseks ja poes hea-parema ostmiseks (jah, olen süüdi! :)) Õnneks on ka Helsingis rändamine üpris lihtne ja sadama eest läks tramm otse Messukeskus´esse.

Mess ise oli väga kihvt, pilet on küll krõbedama hinnaga (täiskasvanule üks päev 18€) kui Eesti Ilu Sõnum mess (3-5€), kuid samas oli see ka hulga suurem ja asjad olid ka odavamad, vähemalt need mida ise vaatasin ja ostsin. Minu saak sealt oli kindlasti suurem ja vajaminevam kui Eesti Ilumessilt. Lisaks meeldis mulle väga, et seal oli mess üpris laialt kategoriseeritud ilu, moe, tervise, tervislikkuse ja ehted&kellade sektsioonidesse, seega oli kerge huvipakkuv kohe üles leida. Tundus, et suurima ala kattis tervis ja tervislik eluviis, kuid see võis ka ekslik olla, sest miskit põnevat leidsin ma tõesti igaltpoolt! Põnev oli ka, et laval toimus pidevalt miskit, seega sai vahepeal jalga puhata ja kuulata oma ala professionaale.

Suur aitäh Eckerö Line´le ja I love me messkorraldajatele, tänu kellele veetsin ühe väga mõnusa nädalavahetuse teispool lahte! Teinekordki! 🙂

Kas olite varem kuulnud sellisest messist ja tahaksite ka ise minna? Mis valdkond kõige enam sellistel messidel huvi üldse pakuks? Kas keegi tahab ka näha, mis ma endaga kaasa sealt tõin (kuigi enamus asju on juba kasutuses olnud, ups :))?

Facebook | Twitter | InstagramBloglovin | Weheartit

Share:

10 Comments

 1. 21/11/2015 / 06:23

  Sa ole esimesel pildil niiii ilus ja see prillide ja kübara kombo on viis pluss. 🙂

 2. Anonymous
  21/11/2015 / 06:23

  Aga mis messilt kaasa tõid? 🙂

 3. 21/11/2015 / 06:23

  Looked lovely and I adore your hat!

  xMel
  goldrusssh.blogspot.com

 4. 21/11/2015 / 06:33

  Thank you so much! Best part is that this hat is thrifted 😉

 5. 21/11/2015 / 06:34

  Kui on huvi, siis võin üles pildistada küll asjad 🙂

 6. 21/11/2015 / 06:36

  Jaanika! Suuur aitäh sulle, tõid kohe naeratuse suule 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.