Haul: Happiness boutique,Tiger and Pinkshop

Hey guys! Just wanted to show you my latest babies, I don´t want to brag or anything with that post, just thought to make little update and share some links with you guys.

First of all on my birthday morning I discovered that I won a giveaway! One of my favorite Estonian blogger Mirjam announced that I won 30€ credit in pinkshop.com shop, yay! At first I planned to order those rainboots or those pretty shoes, but they didn´t had my size so I just decided to go with those basic sneakers instead and I´m very happy with them! They are comfy and looks nice, although now I think I should have gone with size under, so if you want to order I suggest to take that risk.

Than I checked out my favorite bits&pieces store Tiger and with all the other good stuff (would you like to see some haul in the future? I love to see and read them but for some reason I have done only few for myself) I found those cheap but cute sunnies! I know that they actually don´t protect your eyes so well as “real sunnies” but oh well, I take that risk. If I remember correctly, they were about 5€, such a bargain!

Last but not least Happiness boutique contacted and wanted to make me a gift. Oh well, I´m just another girl who loves pretty things so it was hard to say no. Also I do enjoy this kind of surprises once in a while, this necklace looks pretty and unique so I hope you don´t mind me talking about gifts… Anyway I chose this pastel pink statement necklace* and as I said, I do love it, but I also loved and almost ordered this snow white necklace and pearl and diamond necklace.  Also I just wanted to quickly say that they offer worldwide free delivery, so go and grab your jewls!

Oh, for some reason I got so chatty today, but hopefully you don´t mind, I try to improve my blog as I have grown so much in the past year (or even less?) and actually I have so much to tell you about. I guess I should do one honest and chatty post soon, would you like it?

Anyway, than you so much for stepping by, take care and share your thoughts, happy moments and bargain tips with me (and other readers!)

Hei hei! Tahtsin lihtsalt kiirelt mõned pildid teieni tuua ja natuke jutustada (oh well, kirjutasin teksti inglise keeles ära ja lühike jutuke venis ning venis, täna vist kohe on kuidagi tuju, vast saame hakkama?!) Ma ei taha selle postitusega midagi “näidata ega uhkustada”, lihtsalt mulle isiklikult väga meeldib teiste blogides selliseid postitusi vaadata ja mõtlesin, et miks mitte jagada uusi ilusaid asju ja ehk keegi leiab neilt linkidelt ka endale midagi.

Kõigepealt rõõmustas sünnipäeva hommikul mind uudis minu ühelt lemmikult Eesti blogijalt Mirjamilt, võitsin tema blogi loosimises 30€ krediiti pinkshop.com veebipoest! Alguses mõtlesin nende kummikute või beežide kingade peale, kuid kuna minu numbrit polnud, valisin mugavad tennised! Mugavus for the win, eksole?! Õnneks olen valikuga ka rahul, tennarid on mugavad ja näevad täitsa kobedad välja. Küll aga arvan, et oleksin julgelt võinud võtta ka number väiksema, kuid samas oleks siis ehk liiga kitsas olnud, ühesõnaga selline riski värk.

Seejärel sattusin piiluma enda lemmikusse “kõige” poodi Tiger, mis asub Ülemiste keskuses (ja ka Solarises). Lisaks kõigele muule rohkem ja vähem vajalikule (kas oleksite huvitatud ka selliste kodu, ilu, nipsasjakeste jne piltidest tulevikus? Miskipärast olen siin neid väga vähe teinud, kuigi ise vaadata meeldib mulle neid hirmsasti!) leidsin kihvitd ja soodsad päikeseprillid! Ma tean küll, et tegelikult ei kaitse need vajalikul määral silmi, kuid ma ei suutnud siiski vastu panna ja püüan mitte seda päikest nii palju silmitseda. Kui mäletan õigesti, siis oli nende hind sinna 5€ kanti.

Viimaseks võttis minuga ühendust Happy Boutique, kes tahtis mulle samuti kingituse teha (tõesti oli tore sünnipäev!) ja no mis saab ühel neiul selle vastu olla?! Eriti kui pakutakse midagi ilusalt sädelevat, mida saab ka kaela riputada, olin müüdud! Valik oli neil suur ja lai ning võitjaks tuli lahingus Snow white kaelakee ja pärlitega kaelakee juures just see heleroosa kaunitar. Ise olen valiku ning kingitusega rahul ja loodetavasti te ei pahanda, et sain selle tasuta ning nüüd jutustan ka siin sellest. Minge piiluge ka, ehk leiate endalegi miskit, neil on tellimine postikuluta, seega tasub järgi uurida küll (oh need neetud hetked, mil leian midagi imelist netipoest ja tellides avastan, et postikulu on kohati lausa suurem kui minu soovitud kaup, paneb ikka nurisema küll!)

Viimase aasta või isegi vähema aja jooksul on elus väga palju muutunud ja tänu sellele on vahepeal ka blogi identiteet minu jaoks veidi kadunud, kuid püüan kõik taas rajale saada. Arvan, et selleks tuleks teha lihtsalt üks jutukas ja sisukas postitus, kus räägin kõigest täpsemalt – mis, kus ja kuidas. Nii on vist lihtsam ka selle pesaga jõuda sinna, kus ma enda eluga olen täna, tahaksin, et käiksime blogiga ikka käsikäes, mitte ei oleks tunnet, et kord veab see koht mind siin kuhugi ja siis mina teda. Loodetavasti meeldiks ka teile selline aus ja värske postitus?

Igaljuhul tahan öelda aitäh lugejatele, kes siin piilumas ikka käivad!
Olge tublid ning jagage enda ideid ning rõõmsaid mõtteid ka minuga (ja selle blogi lugejatega)!

*gifted product
*kingitud toode

Facebook Twitter | InstagramBloglovin | Weheartit

Share:

12 Comments

 1. 25/07/2015 / 10:11

  love your post~~good job

 2. Anonymous
  29/07/2015 / 07:20

  Very nice blog post. I certainly love this site. Thanks!

  My website: NakiaQFial

 3. 06/08/2015 / 01:14

  I really like your blog – great photos and really pretty! Love the necklace in the post 🙂

 4. 04/09/2015 / 09:53

  Thank you for your kind words on my blog! I love your blog & definitely follow you back! The necklace in your post is so beautiful, I've got a similar one! (:

  Love
  Laura from mrssparkle.de

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.