Gift ideas and wishlist – Dermosil!

I just discovered this gorgeous Christmas set by Dermosil and thought you would love it too! Unfortunately some of the items are already sold out, but still go and check their products out! I guess I will order some products from them and also check out Lush store. Be sure to check out full post, you can find my Dermosil wishlist at the end!
What would you like to get for Christmas? What products you recommend to definitely try out from Lush? 


Olen suur Dermosil´i toodete fänn ning nähes viimasest kataloogist nende jõulutooteid, olin elevil kui väike laps kommipoes. Kõik näeb nii huvitav ja ilus välja, tahaks vist kõike proovida! Jagan enda lemmikuid ka siin, ehk saate samuti mingeid ideid jõulukinkideks! Vaadake kindlasti ka postituse lõppu, kus leiate tooted, mis mulle kõige enam praegu silma jäid!

Meie teeme enda perega jõululoosid ning lisaks valitakse loosiga igal aastal üks inimene, kellele teevad kõik mingi kingi vabalt valitud summas. See idee tuli kunagi minul kui meil peres veel väikseid lapsi polnud ning mina olin ka piisavalt suureks saanud, et teistele kinke teha. Hirmus tore on kui keegi saab koos lastega palju pakikesi, tekib ka endal selline lapselik sära silmadesse. Sel aastal läks eriti hästi, sest loosiga sain iseenda ja venna-naisele peame kõik paki tegema, nüüd võin kinkida endale mida ise tahan! Kuigi halb on see, et ma veel ei tea täpselt mida tahta… Mõte ongi hetkel tellida äkki miskit Dermosilist ja kiigata ehk ka Lush´i poodi?

Kuidas huvitav küll teistes peredes kingituste tegemine käib? Kas oskate mingeid Lush´i tooteid soovitada, mida peaks kindlasti proovima?

1. Body mist senses 12.50€
2. Christmas pack Care 13.90€
3. Grooming bag 6.90€
4. Colours shower gels 5.90€
5. Christmas pack Happy 7,50€
6. Lovely shower gels 9.50€

1. Kehasprei Senses 12.50€
2. Jõulupakk Care 13.90€
3. Grooming tulaett tarvete kott 6.90€
4. Colours 3 dušigeeli 5.90€
5. Jõulupakk Happy 7.50€
6. Lovely 2 dušigeeli 9.50€

Facebook | Twitter | InstagramBloglovin | Weheartit

Share:

15 Comments

 1. 23/11/2015 / 10:34

  LOVE that lipgloss 🙂 hoppas du haft en mysig helg annars.

  Idag har jag tävling på bloggen 🙂

  LOVE Maria

 2. 24/11/2015 / 09:54

  Oeh, nii mõnus selline girly postitus 🙂 Meie peres tehakse ka loosipakid jõuludel, nii hea lihtne. Lisaks saadame välja soovide nimekirja, siis saab igaüks just seda mida soovib 🙂 Ning Lush toodetest meeldib mulle hetkel väga-väga Bubblegum huulekoorija. See lõhn on nii-nii hea ja teeb huuled kenasti korda talvisel ajal.
  Tegin ka ise jõulukingituste soovitused. Soovitan Sul kiigata: http://riinulife.blogspot.com.ee/

 3. 24/11/2015 / 10:12

  Suur aitäh kommenteerimast!
  Oleme ka mõelnud soovide nimekirja peale, kuid pole leidnud piisavalt head süsteemi, et keegi teada ei saaks kellele keegi paki teeb. Kuidas teil see süsteem tehtud on, kasutate mingit programmi? 😀
  Olen ka sellest palju head kuulnud, peab vist järgi proovima 🙂
  Vaatan kindlasti üle, suur aitäh jagamast!

 4. 24/11/2015 / 06:08

  Meil mängin nn Jõuluvana mina. Ehk kõik saadavad oma soovid mulle ja mina panen kokku nimekirja, kus on kõigi soovid ning siis saadan selle laiali meili teel. Eks ma saaksin teha ka nii, et saadan igaühele individuaalselt (sest mina tean, kes kellele paki teeb), kuid meil kuidagi kujunenud nii, et terve list korraga 🙂

 5. 24/11/2015 / 06:08

  Mina olen meil nn Jõuluvana ehk siis minule saadetakse meilile kõik soovid , teen nendest nimekirja ja saadan meili kõigile laiali. Keegi ei tea, kes kellele kingi teeb, aga kõik näevad, mida keegi tahab. Muidugi seda annab ka priveetselt teha (saadan kindlale inimesele kindla inimese soovi), kuid meil kuidagi terve nimekiri hetkel välja läinud.

 6. 24/11/2015 / 06:42

  Päris hea mõte tegelikult, sest tavaliselt suudan mina ka alati enne jõule ära arvata või välja nuhkida, kes kellele teeb ja kuuse alt jagan ka pakke laiali mina. Peaks plaani pidama ja arutama, et ka nii teha 🙂

 7. 25/11/2015 / 08:22

  What a gorgeous gift ideas for her. Thanks for sharing! 🙂

 8. 30/11/2015 / 08:20

  They are pretty popular in Scandinavia, you should definitely try their products out!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.