Get ready with me: Walpurgis night!

We had big party on 30th April and it should be called as a Walpurgis night in English. Anyway I will show you some photos about my final look and our party place soon, but here are sneak-peak while I was getting ready! I decided to go red lips (I used my all-time favorite Aden lipstick) and dark eyes and outfit was ´kinda modern witch look.

30.aprillil toimus vanade sõpradega suur volbriöö pidu, mis kestis hommikuni! Juba õige pea näitan pilte enda lõplikust välimusest ja põnevast peokohast, kuid siin on väike valik pilte ajast, mil peoks valmistusin. Otsustasin olla veidi tänapäevasem nõid ning tegin turvalise tumedad silmad ning punased huuled koos suurima lemmiku Adeni tootega!

Jacket: New Yorker / blouse: Forever21 / necklace: Reserved / watch: Avon / bracelets: gifted and Givenchy

Share:

8 Comments

 1. 05/05/2014 / 07:37

  Nii mõnus outfit ja meik, täpselt ühele nõiale kohane (no offence! :D) Loen igaltpoolt Adeni toodete kohta, aga minu kätte pole veel ükski sattunud, millistest toodetest sina soovitaksid alustada?

  Ja ma ei suutnud märkamata jätta, et pluus on sul Forever21'st. Kas tellisid online või on mul vahepeal suur buum-uudis märkamata jäänud, et kuskil Eestis on lõpuks see pood?! 😀 Ameerikas käies oli see mu kõige lemmikum, tänase päevani ostaks vist kõik riided aint sealt!

  MerBuduaar.blogspot.com

 2. 05/05/2014 / 07:44

  Õhtuks vahetasin küll riided ära ja võõpasin huuled punaseks, kuid suur aitäh, võtan seda loomulikult komplimendina! 🙂

  Mina olen tõesti Aden toodete "usku", mida seni olen proovinud on saanud ka lemmikuks! Minu suurimateks lemmikuteks on kahtlemata liquid huulepulgad (http://www.aden.ee/huuled/liquid-huulepulk/)! Kodulehel tunduvad toonid kuidagi viletsamad, kuid soovitan kindlasti külastada võimalusel nende armast pisikest poodi Tallinnas. Neil huulepulkadel on tõesti kõik ilusam pigment ja hea soodne hind, tõesti kohe ei ole põhjust, miks mitte proovida. Mina olen just nende huulepulkadega tõeliselt rahul ja reaalselt olen igal korral vähemalt ühe komplimendi saanud kui mõni see värv peal on! Kindlasti tasub proovida!

  Forever21 riided olen üldiselt ostnud reisidelt ja Londonis elades. Ei ole veel kuulnud, et nad Eestisse tuleksid ja online´st pole ka nende riideid tellinud 🙂

 3. 07/05/2014 / 08:35

  Näed väga hea välja!:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.