Football match – Estonia vs. Netherlands

Tänu Estonian Air´ilt saadud piletitele käisin samuti Eesti-Hollandi MM-mängu vaatamas! Õhtu oli meeleolukas ja oh, kuidas ma oleksin samuti tahtnud kaasa karjuda ja laulda kõigiga, meeleolu oli lihtsalt nii vägev!
Kahjuks aga oli juba seal mu enesetunne järjest kehvem ning õhtu lõpuks olin omadega nii läbi, et tahtsin vaid koju. Tänaseks suudan vaevu sosistada ning liikuda, palavik ja külmetus on mu nii maha võtnud kui veel võimalik.
I got two tickets to the World Cup Qualifier between Estonia and The Netherlands from Estonian Air and the game was great! We almost won, but unfortunately they had good penalty, so hopefully next time! I really enjoyed the evening and the growd was so cool, everybody singing and screaming together for Estonia! Unfortunately I was sick already then and after the game I just wanted to go home. Now Im totally sick, have no voice and fewer got me down.
Necklace Camden market / blouse H&M / cardigan Seppälä / jeans Italian market / shoes Fiori / bracelets New Yorker, gifted

Kas nägite mängu, kuidas tulemusega rahule jäite?
Did You see the game?

Share:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.