First impression: Avon cosmetics

A while ago I recieved a package from Avon cosmetics. I decided to show you the products with first impression post. I tried all of them for the first time and decided to share my first toughts about them. If you want to hear my thought after a while to see if something have been changed, just let me know in the comments!

Sain mõni aeg tagasi Avon´ilt paki hea ja paremaga ning otsustasin näidata tooteid läbi “esimese mulje” postituse näol. Katsetasin kõiki tooteid esimest korda ning avaldan esimese katsetuse põhjal arvamust. Kui soovite, et kirjutaksin hiljem ka neist toodetest, et näha kas arvamused on muutunud, andke soovist teada!

Little eyeshadow quad in color Nearly Naked is exactly what it says almost naked but not truely. It has lovely and decent colors which can be used very easily for day make up or after using more dark color, is very suitable for evening also. They are not highly pigmented and luckily they do not drop.

As I have told you before, I don´t like lip glosses at all but guess what? This is my first lip gloss which I like and use from now on! This ultra glazewear lip gloss in sparkling fuchsia isn´t sticky and have a gorgeous color! Love it!

This liquid concelear is lovely and small, but unfortunately even fair is abit too dark for my undereyes. Also it feels a bit too thick, so I guess that after few hours it might bring out all the small wrinkles.

I really like to try out different nail-care products, I have many favorites from Avon, so I was excited to try that ridge filling base coat out. Luckily it really worked and my nails feels smooth and healthy.

Next up is this ColorTrend Comb it mascara which should give you length.It´s just simple and typical mascara for busy days, I mean it works but it´s nothing really special. I would like it more if this brush would be better.

So far I have enjoyed ANew products and I have talked about them before also (here), so I tried this cream out with smile on my face. It´s ANew nutri-advance light nourishment cream, it smells and feels good. Very light structure and absorbes quickly.

Last but not least is this fig and vanilla scented body spray which might kick even my Victorias Secret body spray from throne. I don´t like fig as a fruit but this scent is amazing. It´s sweet but yet very deep, perfect for dark fall and winter evenings if you need something lighter than parfume.

Pisike lauvärvikvartett toonis Nearly Naked on väga kaunis ning tagasihoidlike toonidega palett, mida on väga kerge kasutada. Heledate toonidega saab teha kauni meigi päevaseks ajaks ning lisades tumedamat tooni juurde, saab ka edukalt õhtuse meigiga hakkama.Värvid pole küll väga pigmenteeritud, kuid õnneks ei pudene miskit.

Nagu olen ka varasemalt öelnud, siis mulle ei meeldi huuleläiked absoluutselt! Kuid arvake ära! See ultra glazewear huuleläige toonis sparkling fuchsia ei ole absoluutselt kleepuv ning on kauni värviga, olen tõesti müüdud!

See rahustava toimega peitekreem näeb küll armas ja pisike välja, kuid kahjuks on isegi heledam toon minu silmaaluste jaoks veidi liiga tume. Lisaks tundub koostis olevat veidi liialt paks, tundub, et paari tunniga koguneks toode pisikestesse kortsukestesse.

Mulle väga meeldib proovida erinevaid küünehooldustooteid ning mitmed lemmikud on just Avonilt, seega olin põnevil. Proovisin küüneplaati silendavat aluslakki, mis õnneks ka töötas ja muutis küüne kauniks ja siledaks.
Järgmiseks on ColorTrend Comb it ripsmetušš, mis peaks andma volüümi ja lahutama ripsmekarvakesi. See on väga lihtne ja igapäevane ripsmetušš, mida kiirelt haarata, töötab, kuid ei ole midagi väga erilist. Tõenäoliselt oleks ma temaga rohkem rahul kui hari oleks parem, kahjuks on aga harjakese kammi osad vaid ühel küljel (kui see kõlas arusaadavalt? :))

Siiani olen nautinud ANew tooteid ning olen rääkinud neist ka varem (siin), seega proovisin ka seda kreemi rõõmuga. See Ultimate päevakreem lõhnab väga hästi ning tundub nahal väga siidine, koostis on kerge ja imendub kiirelt.

Viimaseks proovisin järgi magusa viigimarja ja vanilli kehasprei, mis on minu uus lemmik! Lööb ehk ka minu Victorias Secret´i kehasprei troonilt?! Viigimari mulle viljana absoluutselt ei maitse, kuid see sprei on väga mõnus! Magus, kuid samas sügava lõhnaga, täpselt sobilik pimedateks sügis- ja talveõhtuteks kui parfüüm tundub olevat liiast.

*Gifted products but 100% my thoughts / Kingitud tooted, kuid arvamus on 100% minu

Facebook | Twitter | Instagram| Bloglovin Weheartit 

Share:

18 Comments

 1. 12/01/2015 / 06:53

  You should definitely give it a try! I will check your blog out also 🙂

 2. 16/01/2015 / 06:08

  Great Post! Follow each other on GFC, Google+, Twitter, facebook, Instagram and Bloglovin? If yes, follow me and i follow back as soon as i see it. Let me know with a comment on my Blog

  Keep in Touch xx Rabea from germany
  http://www.rabeasbeautytipps.com/

 3. Anonymous
  16/01/2015 / 06:08

  Just tellisin endale ka selle väikse peitekreemi – mulle jällegi täidsa sobib. On ka kõige heledam toon ja minu nahaga läheb kokku. Konsistents on ka täidsa mõnus. Aga eks nii palju kui inimesi, nii palju ka arvamusi. Ja mis ühele sobib, see teisele mitte 🙂 Muid asju antud postituses proovinud ei ole.
  Katrin

 4. 16/01/2015 / 06:08

  I love your blog 🙂
  Following your blog now, hope you'll follow too 🙂

  suslusirine.blogspot.com.tr

 5. 17/01/2015 / 12:49

  Suur tänu enda kogemusest rääkimast! Eks see olegi kõigil veidi erinev, minu näonaha jaoks on ta vist liiga kollase alatooniga. Nüüd kui olen toodet pikemalt kasutanud, olen ka konsistentsiga ära harjunud, enam ei ole nii häiriv 🙂

 6. 14/02/2015 / 05:00

  Awesome work.Just wanted to drop a comment and say I am new to your blog and really like what I am reading.Thanks for the share

 7. 01/04/2015 / 09:42

  Awesome work.Just wanted to drop a comment and say I am new to your blog and really like what I am reading.Thanks for the share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.