Favorite international blogs

I’ve followed different blogs for years and I don´t even know why I like them so much. Over time, I have got many favorites and today I will show you five of them. Almost all my top favorites are northern blogs, although I think that the most important part is beautiful and high quality pictures, then I even don´t have to understand the language. Probably you know many of them already, but I still wanted to do that post so I really hope you still like it.
Olen juba aastaid jälginud erinevaid blogisid ning ma ei oskagi öelda, mis mind nende juures täpsemalt paelub. Aja jooksul on ikka tekkinud oma lemmikud, kelle postitused jätan vaatamisel/lugemisel viimaseks, just nagu magustoidu parimad palad. Täna näitan viite blogi, mis esimesena mul pähe tulid ning kelle postitusi olen oodanud just viimasel ajal kõige suurema innuga. Miskipärast ongi minu suurimad lemmikud just põhjamaa blogid, kuigi arvan, et kõige atraktiivsemaks on kaunid ja kvaliteetsed pildid, misjärel ei ole tarvis isegi tekstist aru saada. Kindlasti teate vähemalt mõningaid neist, kuid loodetavasti postitus ikka meeldib.
I don´t even know for how long I’ve been following Marianna blog, but certainly a very long timeShe lives in Helsinki and works as a professional blogger. I really like that she have been posting more often lately and she always have high-quality post about fashion, events, clothes and her beautiful home. Her blog is very feminine, light and lovely, plus there are always super gorgeous photos!

Ma isegi ei tea kui kaua olen Marianna blogi jälginud, kuid kindlasti väga kaua. Tegu on noore neiuga, kes resideerub Helsingis ning ongi elukutseline blogija. Mulle väga meeldib, et viimasel ajal ta teeb aina tihedamini kvaliteetseid postitusi nii erinevatest üritustest, enda riietusest ja imekaunist kodust. Tema blogi on väga naiselik, hele ja õrn ning alati on seal super kaunid fotod!
angelicablick.se

Angelica is an award-winning Swedish blogger who lives in Stockholm. She have quite often a very exciting trips and visit many events. She always have very good and alborate photos, I can see that she works a lot to make her readers happy. When she moved to new address I followed her posts a bit less, but now I’ve discovered it again and I´m glad, because there‘s something to follow!

Angelica on auhinnatud Rootsi blogija, kes elab Stockholmis ning käib üsna tihti väga põnevatel reisidel ja üritustel. Tema blogis on alati väga efektsed ja läbimõeldud fotod, näha, et inimene näeb palju vaeva enda lugejate rõõmustamiseks. Kui ta blogi kolis alles uuele aadressile, siis jälgisin teda veidi vähem, kuid nüüd olen ta jälle avastanud ning rõõmus selle üle, sest seal on mida vaadata!

marialilius.blogspot.com

She is also a Finnish blogger, whose blog fascinates me again with beautiful photographs. Maria looks very beautiful and exotic, also she is very stylish. Unfortunately, she doesn´t post so often lately, but hopefully she will be back soon and we can see lovely posts again.

Tema on samuti Soome blogija, kelle blogi paelub mind taaskord kaunite fotodega. Maria näeb väga kaunis ning eksootiline välja ja oskab väga maitsekalt riietuda. Kahjuks on tema blogis viimasel ajal postitused harvemaks jäänud, kuid loodetavasti on varsti hoog taas sees ja saame sealt leida silmailu.

Caroline, blogger from fotballfrue, is definitely one of the legendary bloggers, whose life seems to be perfect through the blog. She lives with her husband, baby girl and two lovely dogs in Norway. Through her blog we can peek into their lives, where you can find lot´s of good food, luxury clothing, cosmetics, events and exciting travel destinations.
Caroline, blogist fotballfrue, on kindlasti üks legendaarseid blogijaid, kelle elu tundub läbi blogi olevat justkui täiuslik. Ta elab enda mehe, pisitütre ja kahe armsa koeraga ehtsas Norra majakeses. Läbi tema blogi saame piiluda nende ellu, kust ei puudu hea söök, luksuslikud riided, kosmeetika, üritused ja põnevad reisi sihtkohad.
intriguemenow.blogspot.com

Inga and her lovely son lives in London, but as I remember she is actually half Russian-Estonian (correct me if I’m wrong!) Unfortunately, she also has begun posting a little less frequently, but it can be forgiven, as if the post comes, it´s always very good!Once I saw her in airport check-in and later on the plane when I(we) flew from London to Tallinn and to my surprise, she was so short and tiny! 🙂 Unfortunately, there was no opportunity to greet her, but it was really nice to see her because for me she is located at the same level as international top bloggers.

Inga elab enda armsa pojaga Londonis, kuid minu teada on ta tegelikult pooleldi venelane-eestlane (parandage, kui eksin!) Kahjuks ka tema on hakanud veidi harvemini postitama, kuid talle võib selle andeks anda, kuna kui postitus tuleb, siis on see alati väga kvaliteetne! Kunagi olen teda kohanud ka check-in´is ja hiljem lennukis, kui Londonist Tallinna lendasin(me) ja minu üllatuseks oli ta nii pisike! 🙂 Kahjuks ei olnud võimalust teda tervitama minna, kuid tore äratundmisrõõm oli ikka, kuna minu jaoks paikneb tema ikkagi rahvusvaheliselt tunnustatud blogijate tasemel.

Do know them? Who is your favorite blogger, I would be really happy to find out some good bloggers?!
Kas teadsid neid juba või leidsid enda jaoks midagi uut? Millised on sinu lemmikud blogid, tahaks väga leida uusi põnevaid blogisid!?

Share:

25 Comments

 1. 02/02/2014 / 07:16

  Jälgin neid kõiki ning pean tõdema, et tegu on tõesti suurepäraste blogidega. 🙂

 2. 02/02/2014 / 07:22

  Nõustun täielikult! 🙂

 3. 02/02/2014 / 09:34

  So nice and beautiful blog ! I want to invite You to mine , ! Maybe you wanna follow each other ? If yes follow me and let me know ! I will do the same as soon as it possible :*

 4. 03/02/2014 / 07:04

  Jälgin samuti kõiki 🙂 Lemmik nenedest on Caroline blogi, kuna tema elu tundub tõesti täiuslik ja mulle kohutavalt meeldivad tema kodu/sisustuse pildid.

 5. 03/02/2014 / 05:46

  Mulle meeldivad ka tema blogis kõige enam näha kodu ja interjööri, tõeliselt kaunis majake neil! 🙂

 6. 03/02/2014 / 05:47

  I agree with you! 🙂

 7. 04/02/2014 / 01:21

  They are worth it! 😉

 8. 05/02/2014 / 09:10

  Lingid avanevad kõik samas aknas… 🙂 not convenient
  Millegi tõttu pole ma sind veel jägima hakanud, nüüd on see checked.

 9. 05/02/2014 / 09:13

  Hmm, minul avanesid kõik ilusti ja kontrollisin veel eraldi üle, ei tea milles asi
  Eks mul see siin üsna värske blogi ka alles, kuid väga vahva, et nii rahule jäid ja suur tänu! 🙂

 10. 10/02/2014 / 07:16

  Lingid avanevadki ilusti, aga kõik sinu aknas, mitte uues tabis. Seda mõtlesin! 🙂

 11. 10/02/2014 / 10:22

  Aa, niipidi 🙂 Ma ise nii harjunud kõiki asju avama parema klikiga ja uues tabis, seega ei märganudki seda, kuid püüan siis asja parandada. Aitäh mainimast!

 12. 12/02/2014 / 11:04

  I agree, she is amazing! 🙂

 13. 23/02/2014 / 10:13

  Fotballfrue Carolines blog is my favorite!! <3 🙂 She is so gorgeous and always so positive 🙂

 14. 24/02/2014 / 08:18

  Yeah, she seems to have a amazing life 🙂

 15. 01/04/2014 / 11:09

  Hetkel jälgin Caroline blogi, ta on ikka üks õnnelik naine! Vahel jälgin ka Inga ja Marianna blogi 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.