Event: Make Up Store club-night

Mõnda aega tagasi toimus Make Up Store Estonia poolt korraldatud klubiõhtu PUNK, kuhu samuti oma sammud seadsin. Sel õhtul tutvustati nende uut meigikollektsiooni ja kõik tooted olid sooduhinnaga. Lühikese sissejuhatuse järel saime uudistada kõiki tooteid, juua kõrvale head veini ning süüa suuupisteid.
Kahjuks ei ole ma varem nende toodetega kokku puutunud ja ei oska ka midagi täpsemalt soovitada, kuid tol õhtul jäi nii mõndagi silma. Eelkõige meeldis mulle nende laia valikuga küünelakkide kollektsioon ning ilusate toonidega lauvärvid. Kindlasti sean oma sammud sinna ühel hetkel tagasi ning minge ka Teie piiluma!
Some time ago, the Make Up Store Estonia, organized the club night PUNK. They presented their new makeup collection. After a short introduction, we talked about the products, had some good wine and appetizer.

Unfortunately, I haven´t tried their products and can´t recommend anything, but I discovered many products I would like to try in the future. In particular, I liked their nailpolish collection and beautiful eye shadows.

Kas olete Make Up Store tooteid proovinud, mida kindlasti soovitaksite?
Have You tried Make Up Store products, what would You recommend?
Ära unusta osalemist loosist, kus võib võita piletid messile Ilu Sõnum! Osaleda saab SIIN
Share:

2 Comments

  1. 24/09/2013 / 09:57

    Yes, the colors are very nice! 🙂
    Thank You!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.