Estonian fashion bloggers flea market

Täna oli väga tegus päev ning jõudsin läbi käia kahelt ürituselt ja osta kõik jõulukingid, nüüd võib alata piparkookide pugimine ja lume välja kutsumine. Üle pika aja sain ka ennast pildile ning moeblogijate kirbuturul kohtasin Aivar Pihelgast, kes on fotograaf ning esindab Nikonit, leiate ta Fotoakadeemiast! Võin julgelt öelda, et tänu temale ma kunagi pildistamisega üldse tegelema hakkasin, kuna käisin tema fotoringis ja lisaks oli ta direktor koolis, kus aastake käisin. Juttu jätkus kauemaks ning kohe terve päev on meel väga positiivne olnud, eks tema värsked Argentiina muljed juba tegid oma töö! Lisaks käisin läbi Oh So Retro poest, kus on poe tühjendusmüük ning kõik tooted olid suure allahindlusega, kuni -70% ja suur osa asju vaid 5€. Kahjuks oli pood juba üsna hõredaks jäänud, kuid kaks armast seelikut sealt siiski ära viisime.

Today was a very busy day, me and my friend went to the two events and bought all the Christmas presents. We went to Estonian fashion bloggers flea market and there was a photographer Aivar Pihelgas who taught me photography many years ago and he also represents Nikon in Estonia. After that we went to the Oh So Retro shop where are big discounts, up to 70%, and a big part of things just with 5. Unfortunately, the store was already quite empty, but luckily we left with two lovely skirts.

See vasakul asuv kleit (arvatavasti vintage pulmakleit) oli nii kaunist riidest ja selle seelikuosa oli super kaunis (all ka pilt), nüüd on kindel plaan otsida sarnane kangas ja lasta ka endale õmmelda taoline maksiseelik!
That dress on the left was so beautiful (like old wedding dress!) and the fabric was super lovely, now I have to look for a similar fabric and order a new maxi-skirt!
Kuidas möödus teie laupäev?
How was your Saturday?
Share:

6 Comments

 1. 15/12/2013 / 11:51

  Kahju, et me ei trehvanud, ma käisin ka Sinilinnus, aga ainult korraks, kuna tööpäev oli:)

 2. 15/12/2013 / 11:51

  Nii kahju, et Sind kirbukal ei näinud! Nägin alles kodus piltidelt, et olid ka seal. Aga päev oli üsna tegus (: Olime Triinu Liisi, Iti ja Gretega kirbukal. Pärast kirbukat tegin kodus veidi tööd, siis läksime sõprade juurde veidiks istuma. Nüüd olen tagasi kodus ja on aeg tööga jätkata – tuleb pikk ja tegus öö. Õnneks saab homme magada (:

 3. Anonymous
  15/12/2013 / 11:51

  Oh So Retro kaobki ära? Miks? Või kolib lihtsalt mujale?

 4. 15/12/2013 / 11:54

  Poes räägiti, et projekte ja asju hetkel nii palju ning otsivad ka uut üüripinda, seega hetkel pannakse antud pood kinni. Kästi nende fb lehel silma peal hoida ja annavad kindlasti teada kui miskit kuskil avatakse! 🙂 Täpsemalt kahjuks ei oska öelda.

 5. 15/12/2013 / 11:56

  Mõtlesin ka, et oled kindlasti kohal, kuid seal sind ei näinud 🙂
  Mul oli ka tegus päev ja jõudsin sinna alles kella 15 ajal, siis oli juba vaikus majas ja kõik väsinud! Vaata, et sa tegemistega üle ei pinguta ja vaimul ka puhata lased, kuigi, eks ole nii, et kes teeb, see ka jõuab! 😉

 6. 15/12/2013 / 11:57

  Ma jõudsin ka alles sinna kella 15 ajal ning väga kauaks ei jäänud, eks tuleb järgmisel korral omavahel suhelda kui miskit üritus taas toimumas 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.