Eneli takes Peipsi

A week ago we went to Peipsi lake and stayed in this little comfy cottage. Just had some quality time, took some photos and ate lot´s of fish. It was actually my first time seeing Peipsi lake and it literally felt like being by the sea. Unfortunately the weather was pretty bad on our first day, so only boys went on a boat ride and girls stayed in with the little fella. On our way back we had a little stop on Emumäe viewing tower, which is the roof of Nothern Estonia (166,5m).

Eelmisel nädalal käisime Peipsi järve ääres ja veetsime mõnusalt aega ühes palkmajakeses. Mõnulesime niisama, tegime palju pilte ja sõime tohutult palju kala (mmm, neelud käivad!). Tegelikult sattusin Peipsi äärde esimest korda ja no ikka mitu korda ütlesin, et lähen mere äärde jalutama vms. Kahjuks oli esimesel päeval ilm üpris niru, seega käisid ainult mehed paadiga järvel ja meie kuulasime hoopis pisikese jõmmi jutuvada. Tagasitulles käisime läbi ka Emumäe vaatetornist, kust avanes päris kaunis vaade ja mis on Põhja-Eesti kõrgeim tipp (166,5m).

Millised paigad on veel Eestis kihvtid ja vääriks kindlasti külastamist, jagage enda kogemusi ja arvamusi!? Tahaks kuhugi rännata mõnel nädalalõpul!

Facebook | Twitter | InstagramBloglovin | Weheartit  

Share:

2 Comments

  1. 06/09/2015 / 01:38

    Beautiful pictures! Everything looks so peaceful! Hope you had a great time.

    Love,
    Laura from mrssparkle.de

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.