DIY copper brush holder

A while ago I bought white and copper spray colours and I must admit that I just coloured everything on my way! It´s such a easy and fun way to give new life and look for things and sprays are not expensive! So here you can see how my new brush holder (although on the photo there are another stuff inside) looks now, it´s not even DIY it´s more like renew something old! I didn´t photographed it step by step, because you just literally take the item, spray it and let it dry!

Have you used spray colours, what have you coloured with them?

Mõnda aega tagasi ostsin endale valge ja vase toonis spreivärvid ning hea meelega oleksin kõik enda teel üle võõbanud! Nii lihtne ja kiire viis anda asjadele uus välimus, lisaks ei ole need kallid ega vaja metsikut mökerdamist. Värvisin üle ka vana lillepoti, millest sai pintslite hoidja (pildil küll aga muud vidinad :)). Seda ei tohiks lausa DIY`ks nimetada, sest andsin lihtsalt vanale potsikule uue kuue. Ma ei hakanud ka igast sammust pilti tegema, sest siin pole mitte midagi keerulist – vali ese, spreita värviga üle ja lase kuivada!

Kas olete ka sprei-värvidega midagi uuendanud, äkki on mingeid kihvte ideid?


Share:

2 Comments

  1. 28/10/2015 / 07:28

    Väga kihvt! Spreivärviga muidugi niimoodi mustreid natuke raskem teha kui just šabloone vms ei kasuta. Kui aga terve pott ära värvida siis spreiga kulub küll väga vähe aega, puhas ning mugav on ka 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.