Beauty haul: Make up store, EcoTools, Essence and Artdeco

Some new products have found their way into my make up bag, thought you would like to see them. 

What have been your latest purchase or favorite in your beauty bag?
Mõned uued tooted on leidnud tee minu kosmeetikakotis, mõtlesin, et tahate ka neid ehk näha. 

Millised on sinu lemmikud või kõige värskemad tooted meigisahtlis?

I have tried out some of the products from Make up store autumn collection and they are gorgeous! My favorite is definitely this beautiful Make up store eyedust in color Opulent and Make up store lipstick in color Photo. Also have been loving Make up store microshadows in Barbara, Magic and Multi. At first I hoped this lip gloss in color Bellflower would be much darker, but actually it´s pretty transparent.

Proovisin mõningaid Make up store tooteid sügisesest kollektsioonist ning need on imelised! Lemmikuteks on kindlasti Make up store pigment Opulent ja Make up store huulepulk toonis Photo. Lisaks olen väga rahul lauvärvidega Barbara, Magic ja Multi. Alguses arvasin, et see Make up store huuleläige Bellflower on tume ja sügisene, kuid tegelikkuses jäi päris hele ning läbipaistev.

From left: eyedust Opulent, Microshadows Multi, Magic and Barbara
From left: Make up store lipstick Photo, Make up store lip gloss Bellflower

This is my beautiful and brand new make up suitcase, I bought it from I love me beauty fair in Helsinki and I love it! So much space and light weighted, perfect for visiting my beautifl clients!

See on minu uus ja kaunis meigikohver, ostsin selle I love me ilumessilt Helsingis ning olen väga rahul! See on väga mahukas ning kerge, suurepärane klientide juurde kaasa võtmiseks!

Found those EcoTools brushes just for 5€, such a bargain, I was so happy, they are so soft and nice! Also added this Artdeco lip pencil 6040 and those Essence eyeliner and eyeshadow brushes to my collection.

Leidsin Selverist selle EcoTools´i pintslikomplekti vaid 5€ eest, küll olin alles õnnelik, need on tõeliselt pehmed ning kvaliteetsed! Lisaks on pintslikomplekti tee leidnud ka Artdeco huulepintsel 6040 ja Essence laineri- ja lauvärvipintsel.

Also have heard so much about Essence products in general, so I thought to give it a try! As you can see I enjoy Essence lipliners, they feel so soft and pigmented, I was really surprised! I have them in (from top) color 15honey berry, 12wish me a rose, 08red blush, 06satin mauve and 13transparent (last one is the only one I don´t enjoy so much, for some reason it feels hard and try). Also tried out Essence all about matt fixing compact powder and it really leaves matt finish and doesn´t feel heavy or cakey. Also have enjoyed Essence sun club matt bronzing powder for lighter skin. It´s pretty dark and beautiful matt, although it has strong coconut smell, so I can´t use it too often, I´m just not such a big fan of this smell. Last but not least – their lipsticks, now I have bought them even more, I really like them! Lipsticks with matt cap feels so soft and pretty, also they really last on your lips, such a bargain with that prize! Lipsticks with transparent cap, like this pink one has, are more moisturizing and lighter products.

I would love to try out more Essence products, so let me know what you have tried and bought?!

Essence toodetest on igal pool hirmus palju räägitud, seega otsustasin ka ära proovida! Nagu näha meeldivad mulle väga nende huulepliiatsid, mõnusalt pehmed ja samas pigmenteeritud, olin tõesti üllatunud. Hetkel on mul nad toonides (ülevalt alustades) 15honey berry, 12wish me a rose, 08red blush, 06satin mauve ja 13transparent (viimane, läbipaistev on ainuke millega ma rahul pole, see tundub väga kuiv ja kõva olevat). Proovisin ära ka Essence all about matt kompaktpuudri, mis tõesti jättis naha matiks ja ei tundunud sugugi raske, kuigi olin seda kartnud. Lisaks Essence sun club matt päikesepuuder, mis on ikka väga pigmenteeritud ja jätab kauni mati tulemuse. Kahjuks on sel aga tugev kookose-lõhn, mis mulle pika kasutamise korral veidi vastu hakkab, kuid seda seetõttu, et ma ei ole sellise lõhna fänn. Viimaseks ostuks olid huulepulgad, mida tänaseks on veel mu kogusse tekkinud, need on pliiatsite kõrval teised lemmikud! Mati korgiga huulepulgad on minu jaoks hitid – matid, püsivad ning kaunid, sellise hinnaga tõeline leid! Läbipaistva korgiga huulepulgad on rohkem palsami moodi, niisutavad ning mitte niivõrd püsivad. 

Tahaks veel Essence tooteid proovida, andke teada mida olete proovinud ja ostnud?!

Essence eye pencil in 18berry merry and long lasting eye pencils in silver and blue
Essence lipsticks from left 05cool nude and 13like a princess

Share:

2 Comments

  1. 05/02/2016 / 06:58

    Viimasel ajal olen leidnud Essence letilt nii mitmeid lemmikuid, et hakkan ka juba fänniks saama! 🙂 Minu enamus lemmikuid mainisid küll juba ära, kuid ka Essence huulelaineris olin meeldivalt üllatunud – püsib kaua ja samas on seda tõeliselt lihtne peale kanda. 🙂

  2. 05/02/2016 / 07:00

    Oh, peab selle ka siis ära proovima, ei ole sellist toodet neil märganudki 🙂
    Kuidas toonivalik sel tootel ka on muidu?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.