Avon cosmetics Luxe collection haul

Sain Avonilt ingituseks suure paki, millest osa otsustasime jagada minu lugejate vahel välja, seega olge usinad blogil silma peal hoidma! Tegelikult otsustasin jagada tooted lausa kahte loosi, seega saan teha rõõmsamaks kaks inimest! Nagu ütlesin ka Reelika´le Avonist, siis on minu arvates just see firma kõige usinam ilublogijate toetaja ja see teeb ainult suurt rõõmu, nii blogijatele kui kindlasti ka lugejatele!
Mõned tooted aga jätsin endale ning siin näitan kahte esimest, milleks on LUXE kollektsiooni puuder (11€) ning huulepulk toonis Pink dust (7€). Eelkõige olin kohe õhinal kui paki avasin, sest need tooted tundusid nii luksulikud ja kaunid, et sobivad meigilauale lausa dekoratsioonideks! Esmamulje on mõlemast tootest hea ning kindlasti leiavad nad kasutust just suvisel ning pidude perioodil. Nii puudris kui huulepulgas on peened säravad osakesed, mis lisavad näole värskust. Huulepulga puhul on ka väga meeldiv, et teda on väga kerge peale kanda, sest on väga niisutav ja väga sobiv igapäevaseks kandmiseks.

I got a big pack from Avon, so two giveaways are coming, keep your eyes open, but now I´ll show you some things I got for myself. In my opinion this company is the biggest beauty-bloggers supporter in Estonia, big thanks for them!

First of all I show you two products from LUXE Collection. I was really excited when I opened the package, as these products looked so luxurious and beautiful. After first impression I can say that both of the products are good and certainly perfect for summer or party-time. Powder (11€) and lipstick Pink dust (7€) contains sparkle. It´s very easy to apply the lipstick because it´s very moisturizing and very suitable for everyday wear.
Share:

1 Comment

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.