Aden cosmetics beauty haul

Enne jõule sain Aden´ilt kirja, et nende kontorisse on päkapikud mulle kingituse toonud. Kuna selle punase huulepulga (5.90€), mis sai kusjuures sel aastal Anne&Stiil´i ilulemmikuks, olin endale juba ostnud Ilu messilt, loe lähemalt SIIT, siis sain valida mõne muu värvi. Teenindaja rabas mind näes kohe just selle erkroosa nr.10 (5.90€), mida ka ise esimesena märkasin ja nii see minuga kaasa tuligi. Loomulikult ei saanud ma aga võimalust käest lasta ning ostsin endale veel mati silmalaineri (5.90€) ja punase huulepliiatsi nimega Tulip (2.70€). 

Aastavahetuseks oligi seega meigitarvikud olemas ning otsustasin musta lainerijoone ja punase huule kasuks. Terve õhtu sain just huulte kohta väga palju komplimente ja kõik neiud uurisid, kust sain niivõrd kauapüsiva ja mati kaunitari! Meik, just huulepulk, pidas peal muretult 12h ja isegi söömine-joomine ei teinud grammigi liiga!

Before Christmas, I received a e-mail from Aden Cosmetics that elves has brought me a gift to their office. Since I already bought this Liquid lipstick nr.8 (€ 5.90) before from Beauty fair, read HERE, then I choose another color. I noticed this Liquid lipstick nr.10 (€ 5.90) right away and so it came with me. Of course I couldn´t miss the opportunity and also bought a Dipliner (€ 5.90) and Lip pencil Tulip (€ 2.70).

So I had perfect tools for New Year´s eve and I used this eyeliner, lip liner and red lipstick for that evening. The whole evening I got a lot of compliments, especially because of my lipcolor and all the girls asked me where I got so long-lasting beauty! My makeup, especially lipstick, held on the 12h, looked great even after eating and drinking!

Kas olete proovinud mingeid tooteid Aden´ilt, kuidas on muljed olnud?
Have You tried some of the products by Aden Cosmetics?
Share:

4 Comments

 1. 09/01/2014 / 10:44

  Ma pole proovinud nende tooteid, pole isegi silmanud seda brändi Sloveenias. See punane värv su huultel toob nii kaunilt su silmavärvi välja 🙂

 2. 09/01/2014 / 10:44

  Pole siiani proovinud, aga järjest tuleb nende huule''pulkade'' kohta hämmastavalt häid ülevaateid.. peab vist ka endale selle lõpuks hankima! ja mõlemad värvid sobivad sulle ülihästi, aga see erkroosa kohe eriti! Sul vist olid sarnased roosad kingad ka?

 3. 09/01/2014 / 10:47

  Neid "pulki" soovitan kohe tõesti, sest see pigment ja püsivus on lihtsalt ahhetama-panev ning komplimendid on garanteeritud! Ma olen jah kuidagi kohe nende erksate toonide kandja ning ise ei mõelnudki selle peale, et sama tooni kingad on ju ka olemas, perfect match! 😀

 4. 09/01/2014 / 10:51

  Soovitan soojalt kuskilt nad välja otsida, sest väärt vidinaid on neil küll.
  Suur aitäh, alguses natuke pelgasin, et kuidas sobib, kuna pole sellist tooni varem kandnud, kuid komplimente tundub aina tulevat, seega läks vist valik ikka täppi. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.