5 favorite Instagram accounts atm!

A long time ago I shared few Instagram favorites (part 1 and part 2), today I decided it´s time to share current favorites! I love to look gorgeous photos, as you can see most of my favorite accounts are girly and white or with nature photos, also I like to motivate myself with lovely food or destination photos. Kpunkka is actually one of the most popular Finnish Instagram accounts and through that I take myself to travel mode – Finland and NBE, here I come (read more about my Finland trip here)!

Hopefully you find some new favorites from here also! I would love to see your favorites or your own accounts! Feel free to share! 

You can find my account under @dodolceblog!

Viimastest Instagram´i lemmikutest (osa 1 ja osa 2) on juba päris tükk aega möödas, seega on täna just õige aeg tuua hetke silmapaistvamad esile! Mulle meeldib vaadata ilusaid fotosid ning peamiselt osutuvad minu lemmikuteks naiselikult heledad või loodusest tehtud pildid, lisaks motiveerin end kauni toidufotograafiaga või piltidega erinevatest sihtkohtadest, kuhu tahaks ka ise reisida! Kpunkka on üks populaarsemaid Soome Instagram´i kontosid ja läbi nende piltide viin end õigele lainele – Soome ja NBE, siit ma tulen (loe täpsemalt minu Soome reisist siit)!

Loodetavasti leidsid siit ka endale mõne uue lemmiku! Vaataksin rõõmuga ka sinu lemmikuid kontosid või sinu enda Instagrami kontot! Jagage julgelt!

Minu konto leiate @dodolceblog nime alt!

adamsenatori
cathycouture
flourishinghealth
kpunkka
kristinsundberg

Share:

4 Comments

 1. 21/12/2015 / 03:15

  Hi dear, all these pics are so beautiful..I didn't know these profiles..thanks for sharing
  kisses

 2. 05/01/2016 / 11:32

  I´m glad you liked this post and found it useful! 😉

 3. 23/02/2016 / 12:20

  Mulle meeldib Instas @carlycristman. Super lahedad ja stiilsed pildid. Ta on samuti ka youtuber niiet tasub pilk peale visata 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.